Povezane vesti
Novinari ne veruju u svetlu medijsku budućnost
N1 Info 03.05.2018
Danas je Svetski dan slobode medija. Novinarska udruženja su, tradicionalno, dan ranije objavila proglase, u kojima pozivaju vlast da poštuje medije, a novinare da se bore za spas profesije. Kao i ranijih godina, pozvali su medije da se priključe… »
Kako žive novinari na Svetski dan medija?
RTV 03.05.2018
BEOGRAD - Novinari u Srbiji su ugroženi i u lošem su ekonomskom položaju jer većina njih ima zarade manje od republičkog proseka, a napad na predstavnike medija i na tačno informisanje je napad na celu javnost, rekao je za RTS predsednik Udruženja… »
Napadi, pritisci, zastrašivanja, finansijska nesigurnost – realnost „sedme sile“
Danas 03.05.2018
Predsednici UNS i NUNS, Vladimir Radomirović i Slaviša Lekić, o medijskoj sceni Srbije i nezavidnom položaju novinara Uoči Svetskog dana slobode medija Vladimir Radomirović i Slaviša Lekić, predsednici dva najrelevantnija novinarska udruženja u… »
Predsednik UNS: Napad na novinare je napad na celu javnost
Blic 03.05.2018
Napad na novinare i na tačno informisanje je napad na celu javnost, rekao je predsednik Udruženja novinara Srbije Vladimir Radomirović povodom Svetskog dana slobode medija. On, gostujući u Dnevniku RTS, istakao da su novinari ugroženi, da su u… »
Vesti dana »

Blokiran izlaz iz garaže Novi Beograd, ne saobraća čak 280 tramvaja i autobusa
Euronews pre 47 minutajoš 23 povezane

Hitrou zatvoren zbog nestanka struje izazvanog požarom na gradskoj električnoj mreži
N1 Info pre 1 satjoš 18 povezanih

Mimović zadovoljan nakon debija: „Ja sam imao preveliku želju!“
Hot sport pre 53 minutajoš 12 povezanih

Tramp: Uskoro sporazum sa Ukrajinom o mineralima, mirovni pregovori napreduju
RTV pre 29 minutajoš 11 povezanih

Studenti u blokadi najavili Protest za Generalštab 24. marta
Novi magazin pre 35 minutajoš 6 povezanih