Povezane vesti
Dramatičan pokušaj otmice devojčice Majka jedva spasila ćerku od manijaka koji se predstavljao kao teniser
Press 03.05.2018
“Ne mogu da pomislim šta bi se desilo sa mojom ćerkicom da nisam potrčala za manijakom, da ga nisam zaustavila. Oteo bi mi dete.”. Foto:blic.rs Ovako za “Blic” i dalje u šoku priča Gordana M. (46) majka devojčice (12) koju je u ponedeljak uveče na Putu… »
Potresna ispovest majke čije su dete pokušali da otmu u Borči: Rekao je da je Jankov teniser, pa mi uvukao ćerku u auto!
Kurir 03.05.2018
Jezivo... Predstavio se kao radnik teniske škole Janka Tipsarevića, dao je slatkiš mojoj ćerki i pokušao da je uvuče u kola, ali sam to sprečila, kaže Gordana Milićević, majka A. M. (11) iz Borče. - Taj čovek se već duže vreme predstavljao da radi u… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležavaju godinu dana od početka blokade ovog fakulteta
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 2 satajoš 3 povezane




