Povezane vesti

Stefanović: Policija će biti kadra da sprovede zabranu

Stefanović: Policija će biti kadra da sprovede zabranu

Politika 03.05.2018
Predsednik SRS Vojislav Šešelj, izjavio je da će bez obzira i na drugu zabranu za održavanje skupa te stranke u Hrtkovcima, radikali otići u to mesto. - LDP je saopštila da će „lično sprečiti” skup koji su radikali najavljivali u Hrtkovcima… »
Slučaj "hrtkovci": Ostaje zabrana svih okupljanja

Slučaj "hrtkovci": Ostaje zabrana svih okupljanja

Večernje novosti 03.05.2018
Nadležni o protestima u Hrtkovcima. Stefanović: Primenićemo zakon. SVI skupovi u Hrtkovcima su zabranjeni, a uveren sam da će policija biti kadra da tu odluku i sprovede. Većinsko stanovništvo u tom mestu je protiv bilo kakvog skupa. Ovo je u… »
Radikali ne odustaju od odlaska u Hrtkovce i pored zabrane

Radikali ne odustaju od odlaska u Hrtkovce i pored zabrane

N1 Info 03.05.2018
Dok ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović kaže da će policija iskoristiti sve zakonske mogućnosti da spreči bilo kakvo okupljanje, poteze Vojislava Šešelja pažljivo prate opozicione partije poput Demokratske stranke i… »
Šešelj ne odustaje uprkos zabranama: "Idemo u Hrtkovce, sedećemo na livadi, klimaćemo glavom" (video)

Šešelj ne odustaje uprkos zabranama: "Idemo u Hrtkovce, sedećemo na livadi, klimaćemo glavom" (video)

Blic 03.05.2018
Očigledno je režim svestan da nema zakonskog osnova da nam zabrani skup u Hrtkovcima. On bi da nas umori, ali kakav god ishod bio mi idemo u Hrtkovce"- izjavio je danas lider radikala Vojislav Šešelj. On je na pres konferenciji u Skupštini Srbije… »
Šešelj: U Hrtkovce idemo, ako zabrane - sedećemo na livadi

Šešelj: U Hrtkovce idemo, ako zabrane - sedećemo na livadi

N1 Info 03.05.2018
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da će radikali ići na miting u Hrtkovce, koji je zakazan za nedelju 6. maja, bez obzira na to kakav će biti pravni ishod žalbe na najnoviju zabranu tog skupa koju je izdalo Ministarstvo… »
Stefanović: Još nema potvrde da je u Južnoj Africi ubijen Arkanov ubica

Stefanović: Još nema potvrde da je u Južnoj Africi ubijen Arkanov ubica

Blic 03.05.2018
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović istakao je danas da još nema potvrde o identitetu lica, za koje se tvrdi da je srpski državljanin, koje je ubijeno u Južnoj Africi, te izrazio čuđenje što je potrebno toliko… »
LSV: Miting u Hrtkovcima je test za Srbiju

LSV: Miting u Hrtkovcima je test za Srbiju

Danas 03.05.2018
Nastavljaju se napetosti zbog namere radikala da se okupe na Đurđevdan u Vojvodini Par dana uoči Đurđevdana nije jasno da li će pristalice Srpske radikalne stranke održati najavljeni miting u Hrtkovcima 6. maja. Iako je policija juče definitivno… »
Šešelj uporan: Idemo u Hrtkovce! MUP: Neće moći!

Šešelj uporan: Idemo u Hrtkovce! MUP: Neće moći!

Mondo 03.05.2018
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da će bez obzira i na drugu zabranu za održavanje skupa te stranke u Hrtkovcima, radikali otići u to mesto. Stefanović: Neće biti nikakvog skupa! "Kakav god da bude pravni ishod… »
Šešelj: Mi u Hrtkovce idemo

Šešelj: Mi u Hrtkovce idemo

Slobodna Evropa 03.05.2018
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj najavio je da će radikali otići na miting u Hrtkovce, zakazan za nedelju 6. maja, bez obzira na to kakav će biti pravni ishod žalbe na najnoviju zabranu tog skupa koju je izdalo Ministarstvo… »
Šešelj: Kakav god da bude pravni ishod - radikali idu u Hrtkovce u nedelju

Šešelj: Kakav god da bude pravni ishod - radikali idu u Hrtkovce u nedelju

Novi magazin 03.05.2018
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj izjavio je danas da će radikali ići na miting u Hrtkovce, koji je zakazan za nedelju 6. maja, bez obzira na to kakav će biti pravni ishod žalbe na najnoviju zabranu tog skupa koju je izdalo… »
Šešelj ne odustaje: Mi idemo u Hrtkovce

Šešelj ne odustaje: Mi idemo u Hrtkovce

Telegraf 03.05.2018
Na režimu je da radi svoje, na nama kao građanima da radimo svoje, rekao je Šešelj. Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da će bez obzira i na drugu zabranu za održavanje skupa te stranke u Hrtkovcima, radikali… »
Policija ponovo zabranila skup radikala, a Šešelj ne odustaje: Dolazim u Hrtkovce makar samo klimao glavom!

Policija ponovo zabranila skup radikala, a Šešelj ne odustaje: Dolazim u Hrtkovce makar samo klimao glavom!

Kurir 03.05.2018
Svi argumenti su na našoj strani, uprkos faktoru koji se naknadno pojavio u vidu ovih čankolizaca i demokrata. Organizovaćemo besprekorno obezbeđen skup, tvrdi šef SRS. Lider radikala Vojislav Šešelj najavljuje za Kurir da će svakako doći sa… »

Vesti dana »