Povezane vesti
Na pravom ste putu, reforme su važne zbog vašeg naroda
Večernje novosti 03.05.2018
Litvanski ministar Eimutis Misiunas razgovorao sa srpskim kolegom Nebojšom Stefanovićem. SRBIJA je uspela da ispuni 51 odsto svih delova koji se tiču Akcionog plana za poglavlje 24, o pravdi, slobodi i bezbednosti, a u toku je usaglašavanje sa novim… »
Misiunas (Litvanija): Srbija je na pravom putu
Beta video 03.05.2018
BEOGRAD- Ministar unutrašnjih poslova Litvanije Eimutis Misiunas rekao je danas u Beogradu da Litvanija podržava evrointegracije Srbije i da je Beograd ``na pravom putu``. ``Reforme u Srbiji su izuzetno važne i na pravom ste putu. Mi podržavamo reforme… »
Litvanski ministar Misiunas: Srbija je na pravom putu
N1 Info 03.05.2018
Ministar unutrašnjih poslova Litvanije Eimutis Misiunas rekao je u Beogradu da Litvanija podržava evrointegracije Srbije i da je Beograd "na pravom putu". "Reforme u Srbiji su izuzetno važne i na pravom ste putu. Mi podržavamo reforme. One nisu zarad EU… »
Vesti dana »

Upucan Trampov bliski saradnik: "Čarli Kirk je mrtav": Objavljen snimak na kom se vidi kako ga metak pogađa, osumnjičeni pušten iz pritvora (foto, video)
Blic pre 18 minutajoš 19 povezanih

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 5 satijoš 2 povezane