Povezane vesti
Ciljni datum za prijem Srbije u EU nije 2025.
Radio 021 04.05.2018
Generalni direktor za proširenje Evropske komisije Kristijan Danielson naglasio je da 2025. nije ciljni datum za prijem Srbije i Crne Gore u Evropsku uniju, nego se u evropskim institucijama smatra samo najboljim mogućim scenarijom. "2025. godina nije… »
Danielson: Ciljni datum za prijem Srbije u EU nije 2025. godina
Danas 03.05.2018
Generalni direktor za proširenje u Evropske komisjie Kristijan Danielson naglasio da se 2025. godina, u evropskim institucijama smatra samo najboljim mogućim scenarijom i upozorava da 2025. godina nije ciljni datum za prijem Srbije i Crne Gore u Evropsku… »
Vesti dana »
"Veoma sam uzbuđen", Vučić: Za sat vremena imamo 23 prijave na platformi "Ko si, bre, ti", hvala vam na poverenju
Blic pre 17 minutajoš 27 povezanih
Iranski ajatolah Ali Hamnei sahranjen u Mešhedu: Novi vrhovni vođa nije prisustvovao, tokom povorke vikali "Smrt Americi i Izraelu"
Blic pre 1 satjoš 27 povezanih
Sunčani talas i letnje temperature: RHMZ najavljuje vedar i topao vikend u Novom Sadu
Moj Novi Sad pre 2 satajoš 25 povezanih




