Povezane vesti

(Video) Neprocenjiva reakcija: Kija suprugu Slobi posvetila pesmu!

(Video) Neprocenjiva reakcija: Kija suprugu Slobi posvetila pesmu!

Kurir 04.05.2018
Kristina Kija Kockar posvetila je i dalje zakonitom suprugu Slobodanu Radanoviću pesmu. U pitanju je "Run to You" pokojne muzičke zvezde Vitni Hjuston. Kija je numeru zalepila na vrata paba i pozvala Slobu. Kada je video Kijino iznenađenje potpuno se… »
Kija napisala Slobi pesmu: Na presladak način ga naterala da je vidi, kada je pročitao ostao je bez teksta (video)

Kija napisala Slobi pesmu: Na presladak način ga naterala da je vidi, kada je pročitao ostao je bez teksta (video)

Večernje novosti 04.05.2018
Kija Kockar na vratima Paba u kojem spava već neko vreme nalepila je tekst pesme Vitni Hjuston "Run to you", koji je prevela na srpski. Kija Kockar na vratima Paba u kojem spava već neko vreme nalepila je tekst pesme Vitni Hjuston "Run to you", koji je… »
Kija se bori za Slobu - napisala mu pesmu... (VIDEO)

Kija se bori za Slobu - napisala mu pesmu... (VIDEO)

Vesti online 04.05.2018
Po povratku sa sahrane, Kija Kockar najavila je određene promene, a niko nije ni sanjao da će to biti njena borba da povrati svog supruga Slobodana Radanovića. Kako je Slobi nakon sahrane pozlilo i završio je u bolnici zbog problema sa alergijom, Kija… »
TREBAŠ MI DA MI OBRIŠEŠ SUZE… Kija i dalje STRAŠNO PATI za Slobom, napisala mu PRETUŽNU PESMU! Pogledajte! (VIDEO)

TREBAŠ MI DA MI OBRIŠEŠ SUZE… Kija i dalje STRAŠNO PATI za Slobom, napisala mu PRETUŽNU PESMU! Pogledajte! (VIDEO)

Svet & Skandal 04.05.2018
Kija Kockar na vratima Paba u kojem spava već neko vreme nalepila je tekst pesme Vitni Hjuston “Run to you”, koji je prevela na srpski, a koji je sasvim je jasno, posvetila svom suprugu Slobi Radanoviću! Evo i prevoda pesme koju je Kija posvetila… »

Vesti dana »