Povezane vesti
Uhapšen lekar zbog mita: Za pregled tražio 100 evra, a onda mu je policija zakucala na vrata
Telegraf 05.05.2018
Sumnja se da je on, nakon hirurške intervencije koju je morao da izvrši u okviru svog službenog ovlašćenja, prilikom kontrolnog pregleda, od pacijenta zahtevao i primio 100 evra Povezane vesti Najnovije iz kategorije Vesti. U nastavku akcije na… »
Uhapšen lekar jer je tražio novac za lečenje
Radio 021 05.05.2018
Lekar specijalista u Opštoj bolnici u Ćupriji uhapšen je zbog sumnje da je od pacijenata tražio novac za lečenje. Kako je saopšteno iz MUP-a, sumnja se da je lekar S.L. (63), nakon hirurške intervencije koju je morao da obavi u okviru svog posla… »
Belo mito: Lekar specijalista uhapšen u Ćupriji
Mondo 05.05.2018
Policija je uhapsila lekara Opšte bolnice u Ćupriji zbog sumnje da je uzeo mito za hiruršku intervenciju. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Ilustracija U nastavku akcije na suzbijanju korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova - Odeljenja za… »
Lekar specijalista iz Ćuprije uhapšen zbog primanja mita
N1 Info 05.05.2018
Lekar specijalista u Opštoj bolnici u Ćupriji S.L. (63) uhapšen je zbog sumnje da je od pacijenata zahtevao i primio 100 evra mita, saopšteno je iz MUP-a Srbije. U nastavku akcije na suzbijanju korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova -… »
Vesti dana »
Vasiljević: "Na trenažnom letu se srušio helikopter"; "Piloti nemaju ozbiljnije povrede"
B92 pre 3 satajoš 44 povezane
Direktor policije ćuti, ministar "preživeo strašni sud": Sednica Odbora bez konkretnih odgovora na slučaj "Senjak"
N1 Info pre 5 satijoš 37 povezanih
Jovanović: U drugom poluvremenu smo bili čvršći i znali šta želimo u napadu
Radio sto plus pre 1 satjoš 57 povezanih






