Povezane vesti

Vučić: Kakvo god bilo rešenje za Kosovo, Srbi mi neće oprostiti

Vučić: Kakvo god bilo rešenje za Kosovo, Srbi mi neće oprostiti

RTS 06.05.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da nije spreman da Kosovo preda "nizašta", ali zna da kakvo god rešenje da bude, to će, kako kaže, biti njegov kraj u politici, jer mu Srbi "nikada neće oprostiti svoju bolju budućnost". U Srbiji se… »
Vučić jasno i glasno: Kome se ne sviđa Brnabić...

Vučić jasno i glasno: Kome se ne sviđa Brnabić...

Mondo 06.05.2018
Predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić najavio je da će na sednici predsedništva stranke, za oko desetak dana, uputiti jasnu poruku svima u vezi s premijerkom Anom Brnabić i trzavicama u Vladi. Najava čistke u stanci. Foto: Tanjug/Dimitrije… »
Vučić: Rekonstrukcije Vlade će biti, ali je prioritet rešavanje kosovskog čvora

Vučić: Rekonstrukcije Vlade će biti, ali je prioritet rešavanje kosovskog čvora

Novi magazin 06.05.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio za sutrašnji Kurir da predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić ima moju nedvosmislenu podršku i to će biti moja jasna poruka svima na sednici Predsedništva SNS za desetak, izjavio je predsednik Srbije… »
Vučić: Ana Brnabić ima moju podršku i podršku SNS-a

Vučić: Ana Brnabić ima moju podršku i podršku SNS-a

N1 Info 06.05.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da premijerka Ana Brnabić ima njegovu podršku, kao i podršku trenutno najsnažnije političke stranke u zemlji SNS-a. On je za Pink ocenio da sporenja unutar Vlade, o kojima su poslednjih dana pisali… »
Vučić: Ana Brnabić ima moju podršku

Vučić: Ana Brnabić ima moju podršku

Blic 06.05.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da premijerka Ana Brnabić, kao predsednica Vlade ima njegovu podršku kao predsednika Srbije i predsednika trenutno najsnažnije političke stranke u zemlji. On je, gostujući na televiziji Pink, kazao da… »

Vesti dana »