Povezane vesti

Mali: Neću biti gradonačelnik, ne znam da li ću u vladu

Mali: Neću biti gradonačelnik, ne znam da li ću u vladu

Politika 07.05.2018
Gradonačelnik Beograda Siniš Mali ponovio je danas da neće ostati na toj funkciji nakon formiranja nove gradske vlasti i naveo da će njegov angažman u Vladi Srbije zavisiti od odluke Aleksandra Vučića i SNS. Mali ističe da nikada nije „trčao za… »
Vučić: Neće mi oprostiti bolju budućnost i mir

Vučić: Neće mi oprostiti bolju budućnost i mir

Glas Amerike 07.05.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se nada rešenju pitanja Kosova, ali i da zna, kakvo god ono da bude, da je to njegov "kraj u politici". Pozicija Srbije kada je reč o Kosovu veoma je loša, ocenio je Vučić, a naredni period od pola… »
Siniša Mali: O mom budućem angažmanu odlučiće Vučić i SNS

Siniša Mali: O mom budućem angažmanu odlučiće Vučić i SNS

Beta 07.05.2018
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas  da će o njegovom budućem angažmanu odlučiti Aleksandar Vučić i Srpska napredna stranka (SNS). On je za Prvu televiziju rekao da će u sredu, 9. maja biti održana konstitutivna sednica… »
"Kosovo će biti moj kraj, Srbi mi neće oprostiti mir jer se u Srbiji slave samo porazi i ratovi"

"Kosovo će biti moj kraj, Srbi mi neće oprostiti mir jer se u Srbiji slave samo porazi i ratovi"

Vesti online 07.05.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vucić poručio je da nije spreman da Kosovo preda "nizašta", ali zna da kakvo god rešenje da bude, to će, kako kaže, biti njegov kraj u politici, jer mu Srbi nikada neće oprostiti svoju bolju budućnost. - Srbi su takvi… »
Vučić: Vlada ima dobre rezultate, ali treba da bude manje "šumova u javnosti"

Vučić: Vlada ima dobre rezultate, ali treba da bude manje "šumova u javnosti"

Blic 07.05.2018
Rekonstrukcija vlade nije tema u ovom trenutku, od toga je važnije rešenje pitanja Kosova i Metohije, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Ja ne mislim da se očekuje rekonstrukcija vlade. Kao predsednik stranke za dva do pet meseci najpre… »
Siniša Mali: O mom budućem angažmanu odlučiće Vučić i SNS

Siniša Mali: O mom budućem angažmanu odlučiće Vučić i SNS

N1 Info 07.05.2018
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da će o njegovom budućem angažmanu odlučiti Aleksandar Vučić i Srpska napredna stranka (SNS). On je za Prvu televiziju rekao da će u sredu, 9. maja, biti održana konstitutivna sednica beogradskog… »
Mali: Neću biti gradonačelnik, o mom ulasku u Vladu odlučiće Vučić

Mali: Neću biti gradonačelnik, o mom ulasku u Vladu odlučiće Vučić

Radio 021 07.05.2018
Još aktuelni gradonačelnik Beograda Siniš Mali ponovio je danas da neće ostati na toj funkciji nakon formiranja nove gradske vlasti, i naveo da će njegov angažman u Vladi Srbije zavisiti od odluke predsednika Aleksandra Vučića i SNS. Mali ističe… »
Vučić: Srbi mi nikada neće oprostiti bolju budućnost i mir

Vučić: Srbi mi nikada neće oprostiti bolju budućnost i mir

N1 Info 07.05.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić ima njegovu nedvosmislenu podršku i da će to biti jasna poruka svima na sednici Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS). Dodao je da se nada rešenju pitanja… »
Veliki povratak Srbije na svetsku scenu: Predsednik Vučić o budućnosti, povećanju plata i penzija, Kosovu, Putinu i…

Veliki povratak Srbije na svetsku scenu: Predsednik Vučić o budućnosti, povećanju plata i penzija, Kosovu, Putinu i…

Srbija danas 07.05.2018
"Svidelo se to nekima ili ne" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za Kurir govorio je o položaju Srbije u međunarodnoj zajednici, pritiscima kojima je izložena zbog pitanja Kosova i Metohije, odnosima u regionu, posebno kad je reč o… »

Vesti dana »