Povezane vesti
Na vanredne parlamentarne izbore izašlo bi 44 odsto
Danas 07.05.2018
Istraživanje agencije Faktor plus Na eventualne vanredne parlamentarne izbore u Srbiji sigurno bi izašlo 44 odsto građana, a 56,9 odsto bi glasalo za Srpsku naprednu stranku, saopštila je danas agencija Faktor plus rezultate istraživanja javnog mnjenja u… »
Faktor plus: Na parlamentarne izbore izašlo bi 44 odsto građana, 56,9 odsto glasalo bi za SNS
Novi magazin 07.05.2018
Na parlamentarne izbore, ako bi sada bili održani, izašlo bi 44 odsto građana Srbije, a 56,9 odsto glasalo bi za Srpsku naprednu stranku (SNS), pokazalo je istraživanje čije rezultate je danas objavila agencija Faktor plus. Direktor agencije Faktor Plus… »
Istraživanje pokazalo: Za SNS gotovo 57 odsto glasova, cenzus još samo za SPS
Večernje novosti 07.05.2018
Srpska napredna stranka osvojila bi 56,9 odsto glasova, ukoliko bi parlamentarni izbori bili održani u nedelju, a cenzus bi prešla samo još Socijalistička partija Srbija, sa 9,6 odsto građana. Srpska napredna stranka osvojila bi 56,9 odsto glasova… »
Vesti dana »
Pretežno sunčano, ponegde uz kišu i pljuskove: Kakvo će biti vreme ovog vikenda
Insajder pre 53 minutajoš 11 povezanih
UŽIVO: Kriza na Bliskom istoku Hiljadu raketa usmereno ka Iranu ako pokušaju da me ubiju, poručio Tramp
Euronews pre 13 minutajoš 14 povezanih
Počeo sa radom portal „Ko si, bre, ti“: Građani mogu anonimno da prijavljuju funkcionere
Zrenjaninski pre 1 satjoš 4 povezane
"Pucali su balističkim raketama": Projektili se obrušili na Kijev, eksplozije odjeknule pre sirena za opasnost
Mondo pre 23 minutajoš 6 povezanih




