Povezane vesti
Skupština završila rad: Zaključena rasprava, sutra glasanje o setu vojnih zakona
Kurir 08.05.2018
BEOGRAD - Skupština Srbije završila je danas raspravu o amandmanima na set vojnih zakona, sa tim da je rasprave u pojedinostima bilo samo o Predlogu zakona o vojnom obrazovanju. Na taj predlog zakona podneta su 654 amandmana od kojih su polovina… »
Završena rasprava, sutra glasanje o "vojnim zakonima"
RTV 08.05.2018
BEOGRAD - Poslanici Skupštine Srbije završili su raspravu o amandmanima na set zakona u oblasti odbrane i zakazali glasanje za sutra od 10 časova. Na Predlog zakona o vojnom obrazovanju ukupno je bilo podneto 653 amandmana, a Vlada je predložila Narodnoj… »
Skupština Srbije: Nastavak rasprave o 1.600 amandmana na set vojnih zakona
Blic 08.05.2018
Poslanici Skupštine Srbije nastavili su danas raspravu o amandmanima na Predlog zakona o vojnom obrazovanju, a sednica je počela postavljanjem poslaničkih pitanja. Na Predlog zakona o vojnom obrazovanju poslanici su podneli ukupno 653 amandmana, a Vlada… »
Vesti dana »

RHMZ izdao hitna upozorenja za intenzivne pljuskove, grad i olujni vetar u Nišavskom i Mačvanskom okrugu
Naslovi.ai pre 23 minutajoš 49 povezanih

Veliki protest poljoprivrednika sutra u Novom Sadu, studenti ih podržali, ministar Glamočić kaže: „Izlazak više stotina traktora na ulice nije bitan“
Nova pre 2 satajoš 14 povezanih

Jumko i Komrad platili 120.000 za prevoz radnika na skup naprednjaka u Vranjskoj Banji
Vranje news pre 8 satijoš 8 povezanih

Bolan šamar za Srbiju i težak poraz od autsajdera – debakl „orlova“ na početku Svetskog prvenstva
Nova pre 1 satjoš 30 povezanih