Povezane vesti

Izgubila kontrolu: Kija odbila da učini uslugu Ani: "Neću, ti si se dopisivala sa mojim Slobom!"

Izgubila kontrolu: Kija odbila da učini uslugu Ani: "Neću, ti si se dopisivala sa mojim Slobom!"

Blic 08.05.2018
Kristina Kockar i Sloba Radanović su prethodne noći nastupali na takmičenju "Zadrugovizija" i tada dobili trostruku nagradu, osvojivši simpatije publike i žirija. Zbog toga oni su bili nagrađeni i novčano i sa punom korpom slatkiša. Kija je tokom… »
Zašto mi pričaš da me i dalje voliš, a domunđavaš se sa lunom? Evo šta su sve Sloba i Kija rekli jedno drugom pre…

Zašto mi pričaš da me i dalje voliš, a domunđavaš se sa lunom? Evo šta su sve Sloba i Kija rekli jedno drugom pre…

Kurir 08.05.2018
Kristina Kockar i njen još zakoniti suprug Slobodan Radanović nastupali su prethodne noći zajedno na velikom muzičkom takmičenju i tada su osvojili sve simpatije kako publike, tako i žirija, pa su pokupili tri od četiri nagrade. Iako Sloba pred… »
Đoganijeva ogorčena na slobu Trebalo je da budeš uz mene, nju si izabrao! (video)

Đoganijeva ogorčena na slobu Trebalo je da budeš uz mene, nju si izabrao! (video)

Večernje novosti 08.05.2018
Zajednički nastup Kije i Slobe teško je pao njegovoj devojci sa kojom je prevario suprugu. Kristina Kockar i Sloba Radanović su pri samom izlazu na scenu "Zadrugovizije 3" dobili gromoglasan aplauz od svojih obožavaoca i publike, a nisu sakrili i da… »
Zadruga: Sloba priznao da ga Kija ne zanima! Niko ne zna ko je ona, ja znam! (VIDEO)

Zadruga: Sloba priznao da ga Kija ne zanima! Niko ne zna ko je ona, ja znam! (VIDEO)

Svet plus 08.05.2018
Luna se osećala poniženo nakon natupa Slobe i Kije u "Zadrugoviziji" koja je bila organizovana u okviru rijalitija "Zadruga", a onda joj je Sloba priznao da ga Kija uopšte ne zanima. "Niko ne zna ko je ona, ja znam!" Kija Kockar i Sloba Radanović su… »

Vesti dana »