Povezane vesti

Čanak: Bez predstavnika kosovskog parlamenta na konferenciji u Beogradu

Čanak: Bez predstavnika kosovskog parlamenta na konferenciji u Beogradu

RTS 08.05.2018
Predsednik Odbora za evropske integracije Nenad Čanak potvrdio je da je pozvao predstavnike kosovskog parlamenta na Međunarodnu konferenciju u Narodnoj skupštini u Beogradu, ali da je poziv povučen, jer se tome, kako ističe, protivila predsednica… »
Šešelj traži smenu predsednika Odbora za evropske integracije Nenada Čanka

Šešelj traži smenu predsednika Odbora za evropske integracije Nenada Čanka

Danas 08.05.2018
Vojislav Šešelj zatražio smenu Nenada Čanka i zabranu prisustva kosovske delegacije na Konferencija o EU 11 i 12. maja “Skupština Srbije i predsednica parlamenta Maja Gojković diplomatskim kanalima otkazala je gostoprimstvo delegaciji… »
Šešelj: Smeniti Čanka sa čela Odbora za Evropske integracije

Šešelj: Smeniti Čanka sa čela Odbora za Evropske integracije

RTV 08.05.2018
BEOGRAD - Predsednik SRS Vojislav Šešelj je danas zatražio smenu predsednika LSV Nenada Čanka sa mesta predsednika skupštinskog Odbora za Evropske integracije. Šešelj je zatražio smenu Čanka sa funkcije predsednika skupštinskog Odbora za… »
Gojković: Poslanici Kosova ne mogu u Beograd na konferenciju

Gojković: Poslanici Kosova ne mogu u Beograd na konferenciju

N1 Info 08.05.2018
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da poslanici takozvanih država koje Srbija nije priznala ne mogu doći na međuparlamentarnu konferenciju "Kroz ideju EU ka miru i razvoju". Ona je u Skupštini Srbije, odgovarajući na navode… »
Šešelj traži smenu predsednika Odbora za evropske integracije Nenada Čanka

Šešelj traži smenu predsednika Odbora za evropske integracije Nenada Čanka

Beta video 08.05.2018
BEOGRAD - Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj zatražio je danas od skupštinske većine da smeni predsednika Odbora Skupštine Srbije za evropske integracije Nenada Čanka, jer je na skup koji organizuje pozvao predsednicu skupštinskog… »
Šešelj traži smenu Nenada Čanka

Šešelj traži smenu Nenada Čanka

Novi magazin 08.05.2018
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj zatražio je danas od skupštinske većine da smeni predsednika Odbora Skupštine Srbije za evropske integracije Nenada Čanka, jer je na skup koji organizuje pozvao predsednicu skupštinskog odbora za… »
Šešelj: I ja bih ga "zveknuo" da sam bio tu

Šešelj: I ja bih ga "zveknuo" da sam bio tu

Mondo 08.05.2018
Predsednik SRS Vojislav Šešelj izjavio je danas da ne zna za pretnje članu predsedništva LDP Ðorđu Žujoviću i da je Žujović "dobro prošao u Jarku" kada se desio incident. On je zatražio i smenu predsednika LSV Nenada Čanka sa mesta… »

Vesti dana »