Повезане вести
Полицајац признао кривицу у случају рушења Савамале
Телеграф 08.05.2018
Он је у ноћи рушења тог београдског кварта био шеф смене дежурне службе београдске полиције Повезане вести Најновије из категорије Вести. Полицајац Горан Стаменковић признао је кривицу за несавестан рад у случају Савамала и… »
Стаменковић се нагодио за условну казну затвора за Савамалу
Дневник 08.05.2018
БЕОГРАД: Полицијски службеник Горан Стаменковић признао је данас несавестан рад по питању рушења нелегалних објеката у Савамали и закључио споразум са Вишим јавним тужилаштвом на условну казну затвора. Портпарол тужилаштва… »
Шеф смене полиције признао кривицу у случају Савамала
Данас 08.05.2018
Полицајац Горан Стаменковић признао је кривицу за несавестан рад у случају „Савамала“. Он је закључио споразум за условну казну, саопштило је Тужилаштво. Споразумом је предвиђена условна казна, а предмет је достављен Вишем суду… »
Шеф смене полиције признао кривицу у случају Савамала
Н1 Инфо 08.05.2018
Полицајац Горан Стаменковић признао је кривицу за несавестан рад у случају "Савамала". Он је закључио споразум за условну казну, саопштило је Више јавно тужилаштво. Он је једина особа коју Више јавно тужилаштво у Београду… »
Вести дана »
Троје активиста задржано преко ноћи у полицији у Новом Саду: Терете се за непристојно понашање
Нова пре 47 минутајош 18 повезаних
Шведски милијардер званично повукао понуду за Лукоил: Потез уследио после оптужби да има везе са Кремљом
Блиц пре 7 минутајош 11 повезаних
У америчку базу стигао необични пакет: Евакуисане зграде и људство
Вести онлине пре 2 сатајош 13 повезаних






