Povezane vesti

Vučić: Rusija će pratiti dijalog i reagovati po pitanju Kosova

Vučić: Rusija će pratiti dijalog i reagovati po pitanju Kosova

Vesti online 09.05.2018
Rusija će nedvosmisleno i jasno izneti svoje stavove po pitanju Kosova i Metohije, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je naglasio da je bez ruske saglasnosti u UN nemoguće postići bilo kakvo rešenje. - Rusija će nedvosmisleno i jasno… »
Vučić: Tražio sam od Putina pomoć u vezi sa Kosovom

Vučić: Tražio sam od Putina pomoć u vezi sa Kosovom

Radio 021 09.05.2018
"Nisam istupao na način da bilo kome pretimo nego sam predsednika Rusije Vladimira Putina zamolio da nam Rusija kao jedna od najmoćnijih svetskih sila pomogne u Ujedinjenim nacijama i drugim organima u rešenju kosovsko-metohijskog problema", izjavio je… »
Vučić: Bez Rusije nema rešenja za Kosovo

Vučić: Bez Rusije nema rešenja za Kosovo

Danas 09.05.2018
Nisam istupao na način da bilo kome pretimo nego sam predsednika Rusije Vladimira Putina zamolio da nam Rusija kao jedna od najmoćnijih svetskih sila pomogne u Ujedinjenim nacijama i drugim organima u rešenju kosovsko-metohijskog problema, izjavio je… »
Vučić: Zamolio sam Putina da nam pomogne oko Kosova

Vučić: Zamolio sam Putina da nam pomogne oko Kosova

N1 Info 09.05.2018
Nisam istupao na način da bilo kome pretimo nego sam predsednika Rusije Vladimira Putina zamolio da nam Rusija kao jedna od najmoćnijih svetskih sila pomogne u Ujedinjenim nacijama i drugim organima u rešenju kosovsko-metohijskog problema, izjavio je… »
Vučić: Bez ruske saglasnosti nemoguće rješenje za Kosovo

Vučić: Bez ruske saglasnosti nemoguće rješenje za Kosovo

Al Jazeera 09.05.2018
"Rusija će veoma aktivno pratiti razgovore o Kosovu", rekao je predsjednik Srbije. Rješenje za Kosovo u UN-u ovisit će o stavu Rusije, poručio je iz Moskve srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić poslije sinoćnjeg razgovora s ruskim šefom države… »
Putin stiže u Srbiju do kraja godine

Putin stiže u Srbiju do kraja godine

Večernje novosti 08.05.2018
Predsednik Srbije danas u Moskvi razgovarao sa prvim čovekom Rusije, na stolu važne teme - južna srpska pokrajina, unapređenje ekonomske i vojne saradnje, kao i strategija za međunarodnu arenu. MOSKVA OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA „NOVOSTI“ NEĆEMO… »
Vučić: Podrška Putina nezaboravna

Vučić: Podrška Putina nezaboravna

Danas 08.05.2018
Spski narod nikad neće zaboraviti podršku Vladimira Putina 2015. godIne, kada je rekao da nismo genocidni, i potom je puno puta pomagao da sačuvamo naš teritorijalni integritet i suverenitet, izjavio je u utorak uveče predsednik Srbije Aleksandar… »

Vesti dana »