Povezane vesti
Šta piše u nuklearnom sporazumu sa Iranom od kojeg je Tramp odustao
Politika 09.05.2018
VAŠINGTON – Nuklearni sporazum Irana i šest svetskih sila suočava se sa najvećim diplomatskim izazovom do sada, nakon što je američki predsednik Donald Tramp saopštio da će se Vašington povući iz sporazuma, piše AP i objašnjava šta je sporazum i zašto se… »
Novi napad izraela na Siriju: Gađali pozicije sirijske vojske u blizini Damaska!
Kurir 09.05.2018
Sirijski državni mediji javljaju da je Izrael gađao pozicije vojske u blizini Damaska, ali da je sirijska protivvazudšna odbrana presrela i uništila dve rakete. Napad dogodio oko sat vremena nakon što je američki predsednik Donald Tramp objavio da će… »
Nekoliko sati nakon trampove odluke: Izrael napao Siriju, Damaskom odjekuju eksplozije
Blic 09.05.2018
Izraelske snage gađale su noćas raketama mete u blizini Damaska, objavljeno je na sajtu "Al masdar njuz" samo nekoliko sati nakon što je američki predsednik Donald Tramp najavio povlačenje SAD iz iranskog nuklearnog sporazuma. Sirijska agencija SANA… »
Vesti dana »

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 8 satijoš 3 povezane

Otkud juče hapšenje Tomislava Momirovića, zašto se vode tri istrage posle pada nadstrešnice, i šta je o svemu rekao Vučić
Blic pre 58 minutajoš 3 povezane