Povezane vesti

Sutrašnja vremenska prognoza (10. maj 2018. godine): Toplo i oblačno sa slabim vetrom i povremenom kišom (video)

Sutrašnja vremenska prognoza (10. maj 2018. godine): Toplo i oblačno sa slabim vetrom i povremenom kišom (video)

Telegraf 09.05.2018
Svakog dana na portalu Telegraf.rs možete da pratite vremensku prognozu sa Kristinom i Sarom Povezane vesti Najnovije iz kategorije Vesti. Sutra prepodne pretežno sunčano, popodne promenljivo oblačno, povremeno sa kišom. Duvaće slab, zapadni vetar… »
Beograđani, oprez! Vrane napadaju! Ne idite ovom putanjom!

Beograđani, oprez! Vrane napadaju! Ne idite ovom putanjom!

Kurir 09.05.2018
Vrane su brižni roditelji, a da nekada u tome preteruju, dokazuje njihovo "ludilo" čim počne gnežđenje. Napadaju sve redom ko im se god približi mladuncima. U poslednjih nekoliko godina napadale su Beograđane koje su prolazili u blizini njihovih… »
Opasnost vreba na svakom koraku: Napadi stižu s neba - ugroženi su svi koji prođu ovom putanjom

Opasnost vreba na svakom koraku: Napadi stižu s neba - ugroženi su svi koji prođu ovom putanjom

Telegraf 09.05.2018
Vrane su brižni roditelji, a da nekada u tome preteruju, dokazuje njihovo "ludilo" čim počne gnežđenje Povezane vesti Najnovije iz kategorije Vesti. Ako ste mislili da od krpelja nema ništa neprijatnije - u velikoj ste zabludi. Od sredine maja pa do… »
Samo jedan, nepoznat čovek znao je gde se nalazi radnja koju je Beograđanka tražila pola dana. Ona je ušla sa njim u kola!

Samo jedan, nepoznat čovek znao je gde se nalazi radnja koju je Beograđanka tražila pola dana. Ona je ušla sa njim u kola!

Telegraf 09.05.2018
Nije se meni dogodilo, ali jeste mojoj sestri. Pozvala me je u subotu, sa željom da sa mnom podeli nešto što joj se desilo Povezane vesti Najnovije iz kategorije Vesti. Da radost života čine male stvari pokazuje i ova lepa ljudska priča iz Beograda… »
Nova opasnost za Beograđane: Posle krpelja u ovo doba godine kreću napadi vrana, evo kako da se odbranite

Nova opasnost za Beograđane: Posle krpelja u ovo doba godine kreću napadi vrana, evo kako da se odbranite

Blic 08.05.2018
Ukoliko ste pomislili da su nam trenutno krpelji najgori neprijatelji, prevarili ste se. Tokom maja i juna najveća opasnost po Beograđane su - nervozne vrane! Vrane su veoma brižni roditelji, ali izgleda da nekada preteruju u tome. Čim počne… »

Vesti dana »