Povezane vesti

Konstituisana Skupština, burna prva sednica novog saziva

Konstituisana Skupština, burna prva sednica novog saziva

Dnevnik 09.05.2018
BEOGRAD: Izborom predsednika Skupštine grada, njegovog zamenika, sekretar i zamenika sekretara, kao i potvrđivanjem mandata novim odbornicima, danas je konstituisan novi saziv parlamenta, a sednicu je obeležio politički okršaj Gorana Vesića i… »
Anđelković: Biće burno, Beograd je opoziciji odskočna daska

Anđelković: Biće burno, Beograd je opoziciji odskočna daska

N1 Info 09.05.2018
Analitičar Dragomir Anđelković očekuje da će sednice u novom sazivu Skupštine grada Beograda biti burne, jer opozicija u gradskom parlamentu trenutno nije zastupljena na republičkom nivou. Kaže i da se o imenu novog gradonačelnika može samo… »
Mali: Ko će biti gradonačelnik odlučiće SNS i Vučić

Mali: Ko će biti gradonačelnik odlučiće SNS i Vučić

Danas 09.05.2018
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da bilo ko od odbornika ko je na listi „Aleksandar Vučić – Zato što volimo Beograd!“ zaslužuje i može da vodi Grad Beograd. On je rekao da će o tome ko će biti gradonačelnik Beograda… »
Mali: Ne znam ko će biti gradonačelnik, Đilas trenutno važnija tema

Mali: Ne znam ko će biti gradonačelnik, Đilas trenutno važnija tema

RTS 09.05.2018
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali teško je odolevao pitanjima novinara da li će biti novi ministar finansija, nakon što je Dušan Vujović podneo ostavku, istakavši da je od toga važnija tema bahato i nevaspitano ponašanje Dragana Đilasa, koji… »
Mali: Svako sa liste Zato što volim Beograd može biti izabran za gradonačelnik

Mali: Svako sa liste Zato što volim Beograd može biti izabran za gradonačelnik

Novi magazin 09.05.2018
Odlazeći gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da svako od odbornika sa liste "Aleksandar Vučić - zato što volim Beograd" može biti izabran za gradonačelnika glavnog grada Srbije. "Ne znam u ovom trenutku da li me i ko nasleđuje… »
Mali i Vesić: Đilasov pokušaj opstrukcije rada parlamenta

Mali i Vesić: Đilasov pokušaj opstrukcije rada parlamenta

RTS 09.05.2018
Gradonačelnik Siniša Mali i gradski menadžer Goran Vesić, inače odbornici u novom sazivu skupštine, izjavili su da je Dragan Đilas pokušao da opstruiše konsitutisanje gradskog parlamenta, izbor predsednika Skupštine i sprovođenje izborne volje… »

Vesti dana »