Povezane vesti

Madrid - Kraj za Novaka, sledi i veliki pad na ATP listi!

Madrid - Kraj za Novaka, sledi i veliki pad na ATP listi!

Sportske.net 09.05.2018
Srpski teniser Novak Đoković doživeo je još jednu eliminaciju u ranoj fazi turnira. Poraz od Kajla Edmunda znači i veliki pad na ATP rang listi. Najbolji srpski teniser eliminisan je u drugom kolu Mastersa u Madridu. Bolji od Novaka Đokovića bio je… »
Đoković ispao u Madridu, ali ne planira da odustane od tenisa

Đoković ispao u Madridu, ali ne planira da odustane od tenisa

Dnevnik 09.05.2018
Novak Đoković izgubio je u drugom kolu turnira u Madridu od Britanca Kajla Edmunda rezultatom 2:1 (6:3, 2:6. 6:3). Edmundu je ovo najveći uspeh u karijeri, a u ovom meču je imao više direktnih poena od Đokovića, što je na kraju rezultiralo pobedom… »
Novi pad Đokovića

Novi pad Đokovića

Politika 09.05.2018
Naš as završio takmičenje u drugom kolu porazom od Britanca Edmunda – 6:3,2:6,6:3. – Dušan Lajović se sa Argentincem Del Potrom bori za plasman u četvrtfinale. Onako kako je započeo duel protiv trenutno najboljeg britanskog tenisera Kalja… »
Đoković: Niko me ne tera da igram tenis!

Đoković: Niko me ne tera da igram tenis!

Vesti online 09.05.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je da veruje da ide u pravom smeru, iako je svoje učešće na Mastersu u Madridu završio u drugom kolu. Đoković je posle sjajne pobede nad Keijem Nišikorijem iz Japana poražen u svom drugom meču u… »
Ćorić prepustio samo dva gema Štrufu

Ćorić prepustio samo dva gema Štrufu

N1 Info 09.05.2018
Hrvatski teniser Borna Ćorić ostvario je ubedljiv trijumf nad Jan-Lenardom Štrufom iz Nemačke u drugom kolu Mastersa u Madridu. Ćorić je do pobede nad Štrufom došao sa 6:0, 6:2, posle jednog sata i 11 minuta igre, i tako obezbedio susret sa… »
Đoković: Niko me ne tera da se bavim tenisom

Đoković: Niko me ne tera da se bavim tenisom

Mozzart sport 09.05.2018
"Dokle god budem imao ljubav za ovaj sport, nastaviću da igram", rekao je nekada prvi reket sveta posle poraza u drugom kolu Madrida. Najbolji srpski teniser Novak Đoković istakao je posle poraza od Britanca Kajla Edmunda u drugom kolu Madrida da ne… »
Novak Đoković: Nije smak sveta, srećan sam jer se vidi napredak

Novak Đoković: Nije smak sveta, srećan sam jer se vidi napredak

Hot sport 09.05.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković eliminisan je u drugom kolu mastersa u Madridu od strane Britanca Kajla Edmunda. Nakon odlične partije protiv Keia Nišikorija na otvaranju turnira, u drugom meču ponovo je došlo do određenih oscilacija koje su… »
Đoković razočaran, ali... "Igrao sam vrhunski"!

Đoković razočaran, ali... "Igrao sam vrhunski"!

Mondo 09.05.2018
Srpski teniser smatra da i pored poraza napreduje u igri, a za nastup u drugom i trećem setu kaže da je bio vrhunski, ali da je par poena odlučilo pobednika. Novak Đoković je još jednom neprijatno iznenadio. Najbolji srpski teniser i dugo vremena… »
Novak: Niko me ne tera da igram tenis

Novak: Niko me ne tera da igram tenis

N1 Info 09.05.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je da veruje da ide u pravom smeru, iako je svoje učešće na Mastersu u Madridu završio u drugom kolu. Đoković je posle sjajne pobede nad Keijem Nišikorijem iz Japana poražen u svom drugom meču u… »
Novak nije nezadovoljan i pored poraza

Novak nije nezadovoljan i pored poraza

Sportske.net 09.05.2018
Najbolji srpski teniser ne mari previše zbog poraza od sjajnog Edmunda. Novak je poražen u Madridu, danas je Kajl Edmund bio bolji od njega sa 2:1 u setovima. Ipak, i pored tog poraza Novak ne brine previše, smatra da se vidi napredak u njegovoj igri… »
Nadal u osmini finala, Monfis bez šanse

Nadal u osmini finala, Monfis bez šanse

N1 Info 09.05.2018
Najbolji teniser sveta Rafael Nadal plasirao se u treće kolo Mastersa u Madridu pobedom nad Gaelom Monfisom iz Francuske u dva seta. Nadal je do trijumfa nad Monfisom došao sa 6:3, 6:1, posle jednog sata i 14 minuta igre. Španca u narednom kolu čeka… »
Edmund zaustavio Đokovića u Madridu

Edmund zaustavio Đokovića u Madridu

Beta 09.05.2018
Srpski teniser Novak Djoković nije uspeo danas da se plasira u osminu finala mastersa u Madridu, pošto je u drugom kolu izgubio od Britanca Kajla Edmunda sa 6:3, 2:6, 6:3. Edmund je do najveće pobede u karijeri stigao posle sat i 42 minuta igre. Ovo je… »
Kraj: Đoković-Edmund 3:6, 6:2, 3:6

Kraj: Đoković-Edmund 3:6, 6:2, 3:6

Večernje novosti 09.05.2018
Najbolji srpski teniser u drugom kolu takmičenja u Španiji izgubio od britanskog igrača. Dug put čeka Novaka Đokovića do povratkaa u nekadašnju formu. Doživeo je još jedan poraz. U drugom kolu turnira u Madridu savladao ga je Kajl Edmund (Velika… »
Korak napred, nazad dva - novi poraz Novaka

Korak napred, nazad dva - novi poraz Novaka

Mozzart sport 09.05.2018
Srpskog tenisera u drugom kolu mastersa u Madridu savladao Kajl Edmund u tri seta. Sledi novi pad na ATP listi. Korak napred - nazada dva! Tako izgleda pokušaj povratka Novaka Đokovića na staze stare slave. Novo veliko razočaranje, novi poraz i to u… »
ATP Madrid: Kraj za Novaka Đokovića!

ATP Madrid: Kraj za Novaka Đokovića!

Hot sport 09.05.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković poražen je u drugom kolu mastersa u Mardidu od Kajla Edmunda 2:1 po setovima 6:3, 2:6 i 6:3. Posle fenomenalnog meča protiv Keija Nišikorija, Novak nije uspeo da ponovi istu partiju protiv Britanca Kajla Edmunda… »
Novak se oprostio od Madrida, čeka ga veliki pad

Novak se oprostio od Madrida, čeka ga veliki pad

Mondo 09.05.2018
Najbolji srpski teniser eliminisan je u drugom kolu turnira Masters 1000 serije. Još jedna rana eliminacija Novaka Đokovića u 2018. godini, ovog puta na madridskom mastersu! Najbolji srpski teniser je trijumfom nad Keijem Nišikorijem podigao… »
Madrid: Kraj za Đokovića!

Madrid: Kraj za Đokovića!

Vesti online 09.05.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković je eliminisan u drugom kolu turnira iz serije Masters 1000 u Madridu. On je poražen od Britanca Kajla Edmunda rezultatom 3:6, 6:2, 3:6 posle 103 minuta igre. Edmundu je u prvom i trećem setu bio dovoljan po jedan… »
Edmund kaznio Novakove neiskorišćene brejk lopte

Edmund kaznio Novakove neiskorišćene brejk lopte

N1 Info 09.05.2018
Novak Đoković ispao je u drugom kolu Mastersa u Madridu od Kajla Edmunda 2:1. Po setovima je bilo 6:3, 2:6 i 6:3. Ovo će Novaka staviti na 18. mesto na ATP listi. Tok meča: Odmah u prvom gemu Kajl Edmund je napravio brejk i iskoristio je prvu brejk… »
ATP Madrid - Kraljevi šljake

ATP Madrid - Kraljevi šljake

Mozzart sport 09.05.2018
Đoković danas protiv Edmunda u drugom kolu, a nakon toga Nadal otvara odbranu španske krune susretom sa Gaelom Monfisom. Šesti dan mastersa u Madridu publika će zaista imati šta da vidi pošto će jedan za drugim na centralni terebn "Manolo Santana"… »
Dona od sjaja do očaja u Madridu

Dona od sjaja do očaja u Madridu

N1 Info 09.05.2018
Hrvatska teniserka Dona Vekić završila je učešće na turniru u Madridu u drugom kolu, iako je bila na dobrom putu da eliminiše miljenicu domaće publike Garbinju Mugurusu. Špankinja, koja je postavljena za trećeg nosioca u Madridu, slavila je u tom… »
Težak zadatak za Dušana: Lajović na Del Potra u trećem kolu Madrida

Težak zadatak za Dušana: Lajović na Del Potra u trećem kolu Madrida

Večernje novosti 08.05.2018
Argentinac je posle jednog sata i 21 minuta igre savladao bosanskog tenisera Davida Džumhura i zakazao susret sa Lajovićem. Argentinski teniser Huan Martin del Potro savladao je Davida Džumhura sa 2:0 (6:3, 6:3) u drugom kolu Mastersa u Madridu i tako… »

Vesti dana »