Povezane vesti

Dodik: Inckov izveštaj gomila laži

Dodik: Inckov izveštaj gomila laži

Večernje novosti 09.05.2018
Politički vrh Srpske ogorčen izlaganjem visokog predstavnika u BiH u Savetu bezbednosti UN. PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik ocenio je da je izveštaj visokog predstavnika u BiH Valentina Incka pred Savetom bezbednosti UN još jedna gomila… »
Dodik: Smrt mladića se pokušava politizovati

Dodik: Smrt mladića se pokušava politizovati

Novi magazin 09.05.2018
Predsednik Repubike Srpske (RS) Milorad Dodik ponovio je danas da se pokušava politizovati slučaj smrti 21-godišnjeg mladića iz Banjaluke Davida Dragičevića kako bi se kompromitovao MUP RS i ponovo pokrenulo pitanje reforme policije, odnosno njene… »
Dodik: Smrt Davida Dragičevića se pokušava politizovati

Dodik: Smrt Davida Dragičevića se pokušava politizovati

Slobodna Evropa 09.05.2018
Predsednik Repubike Srpske (RS) Milorad Dodik ponovio je danas da se pokušava politizovati slučaj smrti 21-godišnjeg mladića iz Banjaluke Davida Dragičevića kako bi se kompromitovao MUP RS i ponovo pokrenulo pitanje reforme policije, odnosno njene… »
Dodik: Nećemo dozvoliti smeštaj migrantima u RS

Dodik: Nećemo dozvoliti smeštaj migrantima u RS

N1 Info 09.05.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je apsolutno neprihvatljivo da Veće ministara BiH ili bilo koja institucija u BiH predlaže ili donosi odluku o smeštaju migranata na teritoriji RS. "Mi nećemo dozvoliti da na prostoru Zalužana kod… »
Dodik kao Orban: Neću nijednog migranta u RS!

Dodik kao Orban: Neću nijednog migranta u RS!

Mondo 09.05.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra apsolutno neprihvatljivim da Savet ministara ili bilo koja zajednička institucija u BiH predlaže ili donosi odluku o smeštaju migranata na teritoriji Srpske. Foto: MONDO/Vedran Ševčuk "Mi nećemo… »
Dodik: Nećemo dozvoliti smeštaj migranata na teritoriji Srpske!

Dodik: Nećemo dozvoliti smeštaj migranata na teritoriji Srpske!

Kurir 09.05.2018
BANJALIKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra apsolutno neprihvatljivim da Savet ministara ili bilo koja zajednička institucija u BiH predlaže ili donosi odluku o smeštaju migranata na teritoriji Srpske. "Mi nećemo dozvoliti da na… »
Dodik: Neprihvatljivo da drugi odlučuje o migrantima u RS

Dodik: Neprihvatljivo da drugi odlučuje o migrantima u RS

RTS 09.05.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra neprihvatljivim da Savet ministara BiH ili bilo koja zajednička institucija u BiH predlaže ili donosi odluku o smeštaju migranata na teritoriji tog entiteta. "Mi nećemo dozvoliti da na prostoru… »
Dodik: Niko neće smeštati migrante u RS umesto nas

Dodik: Niko neće smeštati migrante u RS umesto nas

RTV 09.05.2018
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik smatra neprihvatljivim da Savet ministara BiH ili bilo koja zajednička institucija u BiH predlaže ili donosi odluku o smeštaju migranata na teritoriji tog entiteta. "Mi nećemo dozvoliti da na… »
Dodik: Nećemo dozvoliti smještaj migrantima u RS

Dodik: Nećemo dozvoliti smještaj migrantima u RS

Slobodna Evropa 09.05.2018
Predsjednik bosanskohercegovačkog entiteta Republika Srpska (RS) Milorad Dodik smatra apsolutno neprihvatljivim da Savjet ministara Bosne i Hercegovine ili bilo koja zajednička institucija u BiH predlaže ili donosi odluku o smještaju migranata na… »

Vesti dana »