Povezane vesti

Izgubila kontrolu Kija odbila da učini uslugu Ani: "Neću, ti si se dopisivala sa mojim Slobom!"

Izgubila kontrolu Kija odbila da učini uslugu Ani: "Neću, ti si se dopisivala sa mojim Slobom!"

Press 09.05.2018
Kristina Kockar i Sloba Radanović su prethodne noći nastupali na takmičenju "Zadrugovizija" i tada dobili trostruku nagradu, osvojivši simpatije publike i žirija. Zbog toga oni su bili nagrađeni i novčano i sa punom korpom slatkiša. Kija je tokom… »
Zašto pričaš da me voliš, a i dalje si sa njom? Otkriven tajni razgovor Kije i Slobe pred nastup na Zadrugoviziji!

Zašto pričaš da me voliš, a i dalje si sa njom? Otkriven tajni razgovor Kije i Slobe pred nastup na Zadrugoviziji!

Press 09.05.2018
Dok su mislili da ih kamera na snima i niko ne čuje, Kija i Sloba su se raspričali u bekstejdžu. Kristina Kockar i njen još uvek zakoniti suprug Slobodan Radanović nastupali su prethodne noći zajedno na Zadrugoviziji 3 i tada su osvojili sve… »
Kolaps mu u glavi

Kolaps mu u glavi

Večernje novosti 08.05.2018
Pevač razočaran posle "Zadrugovizije 3" MADA su u "Zadrugoviziji 3" Slobodan Radanović i Kristina Kija Kockar s pesmom "Lažov notorni" osvojili čak tri nagrade, pevač je bio razočaran zato što je publika u studiju dočekala njegovu devojku Lunu… »

Vesti dana »