Povezane vesti
Amerikanci uveli nove sankcije Rusima
Al Jazeera 09.05.2018
Ključni argument za uvođenje sankcija je kršenje američkog zakona o zabrani širenja oružja za masovno uništenje. Sjedinjene Američke Države uvele su sankcije ruskim, iranskim, sjevernokorejskim i kineskim pojedincima i pravnim osobama, optuživši ih za… »
SAD uvele nove sankcije Rusiji
Politika 09.05.2018
MOSKVA - Sjedinjene Američke Države uvele su sankcije ruskim, iranskim, severnokorejskim i kineskim pojedincima i pravnim entitetima, optuživši ih za kršenje američkog zakona o neširenju oružja za masovno uništenje, javlja danas Tas s pozivajući se na… »
SAD uvele sankcije ruskim, iranskim, severnokorejskim i kineskim organizacijama i pojedincima
Radio 021 09.05.2018
Sjedinjene Američke Države uvele su sankcije ruskim, iranskim, severnokorejskim i kineskim pojedincima i pravnim entitetima, optuživši ih za kršenje američkog zakona o neširenju oružja za masovno uništenje, javlja danas Tass pozivajući se na saopštenje… »
Vesti dana »

Određen jednomesečni pritvor za Vesića, Momirovića i ostale osumnjičene u slučaju rekonstrukcije pruge
N1 Info pre 6 minutajoš 30 povezanih

Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 4. do 10. avgusta)
Pressek pre 1 satjoš 34 povezane

Tri decenije od „Oluje“: Večeras obeležavanje najvećeg egzodusa u Evropi posle Drugog svetskog rata
Sputnik pre 1 satjoš 20 povezanih

Pojačana kontrola prekoračenja brzine vozila tokom međunarodne policijske akcije
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 17 povezanih

Vulkan na Kamčatki se aktivirao posle 600 godina: Sumnja se da je ovo uzrok, zabeležen zastrašujući prizor (Video)
Mondo pre 5 minutajoš 14 povezanih