Повезане вести
Топла реч: Ердоган поручио Роханију: Одлука САД о споразуму је погрешна
Блиц 10.05.2018
Председник Турске Реџеп Тајип Ердоган изјавио је данас да је иранском председнику Хасану Роханију поручио да одлуку САД о повлачењу из нуклеарног споразума с Ираном из 2015. сматра погрешном. Ројтерс преноси да је изјавио извор… »
Макрон: Трампова одлука о споразуму са Ираном је грешка
Блиц 09.05.2018
Француски председник Емануел Макрон оценио је данас као грешку одлуку председника САД Доналда Трампа о напуштању нуклеарног споразума са Ираном. Макрон је, током данашње посете Немачкој, за два немачка медија рекао да нуклеарни… »
Макрон: Трамп је донео погрешну одлуку повлачењем из нуклеарног споразума
Данас 09.05.2018
Председник Француске Емануел Макрон изјавио је данас да је одлука америчког председника Доналда Трампа да повуче потпис са нуклеарног споразума са Ираном погрешна. Макрон је током посете Немачкој рекао да је у овом тренутку… »
Вести дана »

У Београду велика војна парада "Снага јединства", више од 10.000 учесника
РТВ пре 0 минутајош 9 повезаних

Прво оглашавање званичне Москве након инцидента Оптужени за упад у НАТО ваздушни простор, поручили само једно
Ало пре 25 минутајош 11 повезаних