Povezane vesti
Đukanović: Lakić nije bila jedina meta napada
Glas Amerike 10.05.2018
Novoizabrani predsjednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da se napadom na novinarku Oliveru Lakić željela nanijeti moralna i politička šteta određenim javnim ličnostima, djelovima državnog sistema, pa i samoj državi Crnoj Gori. “Napad na novinarku… »
Đukanović: Suzbiti bahatost kriminala
Danas 10.05.2018
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović osudio je napad novinarku podgoričkih Vijesti Oliveru Lakić i rekao da taj slučaj potvrđuje da „država mora suzbiti bahatost kriminalnih struktura“. „Država mora odlučnom i sinhronizovanim akcijom bezbednosnih i… »
Skandalozna izjava mila đukanovića: Novinarki su pucali u nogu, a prave žrtve su političke mete
Srbija danas 10.05.2018
"Naneta moralna šteta državi" Napad na novinarku Oliveru Lakić potvrđuje da država mora suzbiti bahatost kriminalnih struktura, ocenio je lider Demokratske partije socijalista, Milo Đukanović. On je dodao da su napadom na novinarku njoj naneli hiruški… »
Vesti dana »
Promocija najmlađih oficira Vojske Srbije danas u kasarni na Banjici
Radio 021 pre 9 minutajoš 1 povezana
Meštani Pasjače traže asfalt, prostor za okupljanje i zamenu dotrajalih bandera
Gradski portal 018 pre 2 satajoš 1 povezana
UKRAJINSKA KRIZA: Zelenski: Rusi pripremili rakete, novi udar u roku od dva dana; Moskva: Gađali smo izložbu dronova
RTV pre 14 minutajoš 1 povezana





