Povezane vesti
Putin ne namerava da poveća broj mandata
N1 Info 11.05.2018
Predlog Čečenije da se poveća zakonski limit uzastopnih predsedničkih mandata nije na dnevnom redu predsednika Vladimira Putina, saopštio je Kremlj. Čečenski poslanici su juče pokrenuli inicijativu za izmenu ustava Rusije kojom bi bila omogućena tri… »
Kremlj: Putin ne razmatra ideju trećeg uzastopnog mandata
RTV 11.05.2018
SOČI - Kremlj je saopštio danas da se u agendi predsednika Rusije Vladimira Putina ne nalazi ideja da se jednoj osobi dozvoli da vodi zemlju u tri uzastopna predsednička mandata. Vršilac dužnosti portparola Kremlja Dmitrij Peskov je to saopštio nakon što… »
Vesti dana »
Kišan i vetrovit dan pred nama: Najviša dnevna temperatura 14 stepeni
Telegraf pre 1 satjoš 4 povezane
Izmene u saobraćaju od noćas u Bulevaru kralja Aleksandra: Ovi tramvaji se privremenio ukidaju, uvode se nove linije i izmene trase
Kurir pre 5 satijoš 1 povezana
Severina na koncertu u Zagrebu podržala Dijanu Hrku: Ta majka štrajkuje glađu jer godinu dana traži istinu i pravdu (VIDEO)
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Slobodni univerzitet: Odluka o osnivanju Fakulteta srpskih studija u Nišu protivzakonita i protivustavna
Medijska kutija pre 28 minutajoš 1 povezana



