Povezane vesti
Tončev i Krihbaum: Dobri odnosi Srbije i Nemačke
Politika 11.05.2018
Državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije Ivica Tončev i predsednik Odbora za evropske poslove nemačkog Bundestaga Ginter Krihbaum ocenili su danas da dobre političke odnose dve zemlje prati i uspešna ekonomska saradnja. Tončev i Krihbaum… »
(Video) Tončev sa poslanikom Bundestaga o evrointegracijama Srbije i aktuelnoj situaciji u regionu
Kurir 11.05.2018
Tokom susreta sagovornici su razgovarali o bilateralnim odnosima između dve zemlje i zajednički je konstatovano da su oni dobri, da ih karakterišu saradnja na svim poljima, dijalog na visokom i najvišem nivou, kao i konstantan trend unapređenja. Državni… »
Vesti dana »

Oglasio se Janaf zbog sankcija NIS-u: "Važno je i za Hrvatsku, ostajemo bez prihoda"! Traže rešenje
Blic pre 4 satijoš 5 povezanih

Putin najavio revolucionarni pronalazak ruskih naučnika – nuklearni otpad kao gorivo
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Đurić na sastanku sa predstavnicima američkih jevrejskih organizacija: Pozvao na oslobađanje Alona Ohela iz Hamasovog zatočeništva
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Novi detalji o misterioznim dronovima iznad Danske: "Nema dokaza da su ih Rusi poslali na naše aerodrome"
Kurir pre 3 satajoš 2 povezane