Povezane vesti

Skup o EU u Skupštini - RS može, Katalonija ne može

Skup o EU u Skupštini - RS može, Katalonija ne može

N1 Info 12.05.2018
U Skupštini Srbije završena je dvodnevna konferencija "Idejom EU do mira i razvoja" u organizaciji Odbora za evropske integracije i uz podršku Misije OEBS-a u Srbiji. Međutim, zaključci skupa ostali su u senci onih koji na skupu nisu bili -… »
Kostreš: Licemerno i čudno ponašanje Maje Gojković

Kostreš: Licemerno i čudno ponašanje Maje Gojković

Novi magazin 12.05.2018
Generalni sekretar Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Bojan Kostreš ocenio je danas da se predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković ponaša "licemerno", jer je "sprečila dolazak delegacije Katalonije na parlamentarnu konferenciju u Beograd"… »
Gojković: Čanak zvao i Katalonce na međunarodni skup

Gojković: Čanak zvao i Katalonce na međunarodni skup

Radio 021 12.05.2018
Predsednica Narodne skupštine Maja Gojković izjavila je da je Nenad Čanak na međunarodni skup "Idejom EU do mira i razvoja", pored parlamentaraca iz Prištine, pozvao i poslanike katalonskog parlamenta, ali da je ona taj poziv zaustavila. Ona, u… »
Gojković: Čanak zvao Katalonce, sprečila sam skandal

Gojković: Čanak zvao Katalonce, sprečila sam skandal

Danas 12.05.2018
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da je sprečila veliki diplomatski skandal, pošto je zaustavila poziv koji je predsednik skupštinskog Odbora za evropske integracije Nenad Čanak uputio poslanicima parlamenta španske pokrajine… »
LSV: Licemerno i čudno ponašanje Maje Gojković

LSV: Licemerno i čudno ponašanje Maje Gojković

Danas 12.05.2018
Liga socijaldemokrata Vojvodine izražava čuđenje zbog izjave predsednice Skupštine Srbije Maje Gojković da je sprečila dolazak delegacije autonomne regije Katalonije na Međunarodnu parlamentarnu konferenciju „Idejom Evropske unije do mira i… »
Gojković: Čanak zvao Katalonce, sprečila sam skandal

Gojković: Čanak zvao Katalonce, sprečila sam skandal

N1 Info 12.05.2018
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da je sprečila veliki diplomatski skandal, pošto je zaustavila poziv koji je predsednik skupštinskog Odbora za evropske integracije Nenad Čanak uputio poslanicima parlamenta španske pokrajine… »

Vesti dana »