Povezane vesti

Razmažena devojka koja ne zna šta će sa sobom, takmiči se sa Kijom! Cakana žestoko osudila Lunu zbog veze sa oženjenim…

Razmažena devojka koja ne zna šta će sa sobom, takmiči se sa Kijom! Cakana žestoko osudila Lunu zbog veze sa oženjenim…

Telegraf 13.05.2018
- Šta će? Da rodi decu i da čeka da se Sloba pevač vrati sa tezge? - iskritikovala je Cakana javno Lunu Đogani Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Kao podrška nominovanoj Viktoriji večeras je u Zadruzi jedna od gostiju pevačica Dragica… »
Voleo bih da se ni sa jednom nisam smuvao! Đekson posle Krunićkinog pitanja sve priznao, Zorica mu rekla: One su tebe…

Voleo bih da se ni sa jednom nisam smuvao! Đekson posle Krunićkinog pitanja sve priznao, Zorica mu rekla: One su tebe…

Telegraf 13.05.2018
- Sve su one gotivne dok se ne smuvaš s njima - objasnio je Đekson nakon što mu se obratila Jelena Krunić Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Tokom emisije u kojoj su bivši zadrugari postavljali pitanja sadašnjim učesnicima Zadruge… »
Anđela Veštica pitala Đeksona zašto laže Andrijanu kad je sam zvao Minu u krevet, evo kako je on reagovao! (video)

Anđela Veštica pitala Đeksona zašto laže Andrijanu kad je sam zvao Minu u krevet, evo kako je on reagovao! (video)

Telegraf 13.05.2018
Anđela Veštica je prva od bivših zadrugara postavila pitanje ukućanima Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Zadrugari su danas odgovarali na pitanja bivših zadrugara, a prva se zadrugarima obratila Anđela Veštica. Anđela je imala pitanje… »
Luna se izlanula pa otkrila deo tajnog razgovora sa Slobom, evo šta bi on hteo sa njom i sa Kijom! (video)

Luna se izlanula pa otkrila deo tajnog razgovora sa Slobom, evo šta bi on hteo sa njom i sa Kijom! (video)

Telegraf 13.05.2018
Kako je rekla, Slobodan bi da i dalje bude u braku, a da sa strane vodi svoj život Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Luna Đogani i Sloba Radanović prethodne noći imali su poduži razgovor u Pabu, u kojem je Sloba po prvi put priznao da se… »
Sloba priznao Luni u čemu je pogrešio kad je Kija u pitanju, otkrio šta mu je rekla kada su bili van Zadruge, ona mu rekla…

Sloba priznao Luni u čemu je pogrešio kad je Kija u pitanju, otkrio šta mu je rekla kada su bili van Zadruge, ona mu rekla…

Telegraf 13.05.2018
- Puno smo se voleli... Velika je ljubav bila i ne ide mi da je sve to otišlo tako lako - priznao je Sloba Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Luna Đogani i Slobodan Radanović prethodne noći u Pabu su pričali o njegovom odnosu sa Kijom… »
Leteli tanjiri, obezbeđenje jedva sprečilo skandal! Razjareni Anđelo zbog Teodore nasrnuo na Lepog Miću! (video)

Leteli tanjiri, obezbeđenje jedva sprečilo skandal! Razjareni Anđelo zbog Teodore nasrnuo na Lepog Miću! (video)

Telegraf 13.05.2018
- Šta hoćete da čujete? Ne zanima me više! Da sam bila sa Ćazimom? Više mi je dosta da mi za ovih osam meseci nabijate etiketu k*rve! Dosta mi je! - vikala je Teodora. Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Prethodne noći u Zadruzi je izbio… »
Sloba konačno priznao čime ga je Luna uslovila, evo šta je tražila da uradi da bi bila sa njim! (video)

Sloba konačno priznao čime ga je Luna uslovila, evo šta je tražila da uradi da bi bila sa njim! (video)

Telegraf 13.05.2018
Ljubavni par razgovarao je u spavaćoj sobi u pauzi između pitanja novinara prethodne noći Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Luna Đogani prebacila je prethodne noći svom dečku Slobi Radanoviću to što oni nikada nisu mogli da slave i… »

Vesti dana »