Povezane vesti

Za Lazukića su svi ludi! Rekao u policiji da je Natašin otac neuračunljiv!

Za Lazukića su svi ludi! Rekao u policiji da je Natašin otac neuračunljiv!

Press 15.05.2018
Luka Lazukić danas je dao iskaz u MUP Čukarica po prijavi koju je podneo protiv oca Nataše Bekvalac, poznatog fudbalskog trenera Dragoljuba Bekvalca. Kako smo saznali, Lazukić je policajacima rekao da je “nedopustivo da mu otac njegove supruge preti… »
Luka Lazukić stigao u policiju povodom krivične prijave koju je podneo protiv oca Nataše Bekvalac! (foto) (video)

Luka Lazukić stigao u policiju povodom krivične prijave koju je podneo protiv oca Nataše Bekvalac! (foto) (video)

Press 15.05.2018
Lazukić je optužio Dragoljuba Bekvalca za pretnje smrću. Luka Lazukić stigao je u MUP Čukarica, gde će dati izjavu povodom krivične prijave koju je protiv Dragoljuba Bekvalca, oca Nataše Bekvalac, podneo zbog pretnji smrću! Ekipa Telegrafa… »
Luka Lazukić saslušan u policiji: Plašim se da će me Natašin otac ubiti! Zbog Bekvalčevih pretnji promenio sam adresu…

Luka Lazukić saslušan u policiji: Plašim se da će me Natašin otac ubiti! Zbog Bekvalčevih pretnji promenio sam adresu…

Kurir 15.05.2018
Luka Lazukić, dao je iskaz juče po krivičnoj prijavi koju je pre dve nedelje podneo protiv oca Nataše Bekvalac, Dragoljuba Bekvalca, zbog toga što je on, gostujući u emisiji "Da možda ne" izjavio da bi za svoju ćerku ubio. Još uvek zakoniti… »
Lazukić tražio zaštitu policije

Lazukić tražio zaštitu policije

Večernje novosti 14.05.2018
Suprug Nataše Bekvalac saslušan povodom prijave koju je podneo protiv tasta. BIZNISMEN Luka Lazukić, muž pevačice Nataše Bekvalac, došao je u ponedeljak u prepodnevnim satima, u pratnji advokata u policijsku stanicu Čukarica u Beogradu povodom… »

Vesti dana »