Povezane vesti
Velika zaplena u Subotici: Novopazarac švercovao čak 32.500 komada falsifikovane brendirane odeće
Kurir 15.05.2018
SUBOTICA - Carinici su u Subotici, u jednom autobusu zaplenili juče, preko 32.000 tekstilnih proizvoda za koje se sumnja da „povređuju pravo intelektualne svojine”, saopštila je Uprava carina. Prekršaj je otkriven u autobusu novopazarskih… »
Falsifikovanu garderobu prevozio autobusom
Sandžak haber 15.05.2018
Subotički carinici zaplenili su preko 32.000 tekstilnih proizvoda za koje se sumnja da povređuju pravo intelektualne svojine i da su kopije poznatih svetskih brendova, saopštila je danas Uprava carina. Garderoba je pronađena u autobusu novopazarskih… »
Vesti dana »

Uživo Apel medijima: Ne objavljujte...; Svi dovezeni u Srbiju životno ugroženi; Sprema se kolektivna sahrana
B92 pre 15 minutajoš 46 povezanih

Jezivi slučaj porodičnog nasilja u Čačku Sin ubio roditelje, lišen spobode tri sata kasnije
Dnevnik pre 1 satjoš 16 povezanih

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 58 minutajoš 9 povezanih