Povezane vesti
Brnabićeva i Ruf: Reforme dale rezultate, treba ih nastaviti
RTS 16.05.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić i delegacija Međunarodnog monetarnog fonda, koju je predvodio šef Misije Džejms Ruf, saglasili su se da su reforme prethodne tri godine dale dobre rezultate, zbog čega je važno nastaviti strukturne reforme i tokom 2019… »
Brnabić i MMF o platama i penzijama: Rast u skladu s BDP
N1 Info 16.05.2018
Premijerka Ana Brnabić i delegacija Međunarodnog monetarnog fonda saglasili su se da su reforme u Srbiji tokom prethodne tri godine dale dobre rezultate, zbog čega je važno nastaviti strukturne reforme i tokom 2019. godine i tako obezbediti dalji rast… »
Brnabić danas sa delegacijom MMF-a
Blic 16.05.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić sastaće se danas sa delegacijom Međunarodnog monetarnog fonda koju predvodi šef Misije Džejms Ruf. Kako je najavila vladina Kancelarija za saradnju s medijima, nakon sastanka biće izdato saopštenje.… »
Vesti dana »
Vlast strepi od obeležavanja godišnjice tragedije u Novom Sadu, zato pribegava različitim oblicima posredne represije
Ozon press pre 2 satajoš 46 povezanih
Dmitrijev: Moguća nova razmena zarobljenika između Rusije i SAD
Sputnik pre 15 minutajoš 21 povezana
Nebo se otvara nad Srbijom Upravo je izdato upozorenje, ovde se očekuju pljuskovi
Alo pre 3 satajoš 43 povezane
U Novom Pazaru počelo dvodnevno obeležavanje 850 godina od rođenja Svetog Save
RTV pre 2 satajoš 11 povezanih




