Povezane vesti

Bolesnica mi smara bivšeg dečka! Ana imitirala Lunu pred Slobom, Kija se smejala, umešala se i Zorica, a evo kako je on…

Bolesnica mi smara bivšeg dečka! Ana imitirala Lunu pred Slobom, Kija se smejala, umešala se i Zorica, a evo kako je on…

Telegraf 16.05.2018
Ana i Kija su pokušavale da se našale sa Slobom dok je nakon svega što se izdešavalo ležao u krevetu i odmarao Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Dok je Sloba ležao u krevetu kako bi se oporavio od svega što se sinoć izdešavalo, Kija… »
Već 15 puta sam sanjala ovo! Teodora dobila neverovatnu nagradu od Velikog šefa, ona i Goca plakale od sreće! (VIDEO)

Već 15 puta sam sanjala ovo! Teodora dobila neverovatnu nagradu od Velikog šefa, ona i Goca plakale od sreće! (VIDEO)

Telegraf 16.05.2018
Teodora je pobedila u igri, pa joj je Veliki šef osim nagrade priredio i veliko iznenađenje Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Teodora Džehverović se rasplakala od sreće nakon što joj je Veliki šef priredio veliko iznenađenje, koje ni… »
Karleuša na Grand stigla kao pakleno seksi žena u crvenom, u nenormalno uskoj suknji pokazala vrhunsku liniju! (foto)

Karleuša na Grand stigla kao pakleno seksi žena u crvenom, u nenormalno uskoj suknji pokazala vrhunsku liniju! (foto)

Telegraf 16.05.2018
Jelena Karleuša je na još jedno Grandovo snimanje stigla u eksplozivnoj kombinaciji Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Bilo je pravo iznenađenje danas na snimanju Zvezda Granda videti Jelenu Karleušu u seksi crvenom izdanju, pa je… »
Ispi*ao se po meni! Ni nju nije voleo! Besna Luna najstrašnije oplela po Slobi i Kiji, nema šta nije rekla za Radanovića…

Ispi*ao se po meni! Ni nju nije voleo! Besna Luna najstrašnije oplela po Slobi i Kiji, nema šta nije rekla za Radanovića…

Telegraf 16.05.2018
Luna se žalila Milanu na sve što joj se desilo sa Slobom Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Nakon svega što se izdešavalo u Zadruzi, Luna Đogani pričala je sa Milanom Miloševićem kraj bazena i žalila mu se na celu situciju sa Slobom… »
O scenama žestokog seksa i davljenja u krevetu u "Ubicama mog oca" bruji cela Srbija (foto)

O scenama žestokog seksa i davljenja u krevetu u "Ubicama mog oca" bruji cela Srbija (foto)

Telegraf 16.05.2018
Glumac Branislav Tomašević i Vanja Nenadić su bili glavni akteri eksplicitnih scena seksa Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Sinoć je prikazana 10. epizoda popularne krimi-serije " Ubice mog oca", a u jednom momentu pred kraj epizode… »
Kad je nju mogao da s*ebe, što ne bi i mene?! Luna ogovarala Slobu čim se probudila (video)

Kad je nju mogao da s*ebe, što ne bi i mene?! Luna ogovarala Slobu čim se probudila (video)

Telegraf 16.05.2018
- Anabela bi me sad ubila. Kad izađem napolje, ima takvu lekciju da mi održi - rekla je Luna Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Luna Đogani je prošle noći bila van sebe, u naletu besa lomila je sve pred sobom, a onda se gušila u suzama… »
Luna doživela nervni slom, pa pred svima pretila Slobi: Zapamtiće dan kada me je upoznao! (video)

Luna doživela nervni slom, pa pred svima pretila Slobi: Zapamtiće dan kada me je upoznao! (video)

Telegraf 16.05.2018
- Ubio me je! Ne mogu više u ovom paklu ni 15 dana! Zašto je mene izabrao da bude ovako - vikala je Luna kroz suze Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Odnosi između Lune Đogani i Slobe Radanovića su i te kako zahladneli, a pogotovo otkako… »
Nakon što ga je udarala i vređala Sloba ipak došao kod Lune, a nakon ovog saznanja napustio je Pab vidno razočaran! (video)

Nakon što ga je udarala i vređala Sloba ipak došao kod Lune, a nakon ovog saznanja napustio je Pab vidno razočaran! (video)

Telegraf 16.05.2018
Radanović nije mogao da prihvati uvrede koje mu je uputila Đoganijeva Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Prethodne noći u Zadruzi Luna Đogani napravila je rusvaj, iako je tokom žurke bila više nego dobro raspoložena, sve vreme pevajući… »
Maca vređala Anu pa je pljunula, Koraćeva izgubila kontrolu, čupala je za kosu, a onda joj zalepila šamar! (VIDEO)

Maca vređala Anu pa je pljunula, Koraćeva izgubila kontrolu, čupala je za kosu, a onda joj zalepila šamar! (VIDEO)

Telegraf 16.05.2018
Ova svađa u pola noći podigla je na noge sve ukućane, a Zadruga se orila od gnusnih uvreda Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Bora Santana je tokom jučerašnjeg razgovora sa drvetom mudrosti priznao da će na sve načine pokušati da… »
Petar Božović se zbog operacije povukao sa scene, a evo šta trenutno mora da radi i gde provodi vreme!

Petar Božović se zbog operacije povukao sa scene, a evo šta trenutno mora da radi i gde provodi vreme!

Telegraf 16.05.2018
On je sličan zahvat već imao pre pet godina, a najveću podršku u teškim trenucima pružaju mu supruga Snežana, sin i unuka Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Čuveni srpski glumac Petar Božović po drugi put je imao operaciju kolena… »
Porodila se pre 58 dana, a kad je Mia ustala i zamešala guzom i Amidžić je zinuo kakvo telo ima! (video)

Porodila se pre 58 dana, a kad je Mia ustala i zamešala guzom i Amidžić je zinuo kakvo telo ima! (video)

Telegraf 16.05.2018
Mia je zamešala guzom, a svi su u krupnom planu mogli videti da su joj posle porođaja noge bez trunke celulita Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Mia Borisavljević porodila se 20. marta, a u emisiju Amidži šou prethodne noći došla je sa… »

Vesti dana »