Povezane vesti
Dr. Fehratović u Skupštini – Hiljade đaka u Novom Pazaru ugrožene zbog slabe bezbjednosti puteva
Sandžak press 16.05.2018
Narodni poslanik Stranke pravde i pomirenja u Skupštini Srbije, dr. Jahja Fehratović je u svom obraćanju istakao problem infrastrukture u Sandžaku, komentarišući Zakon o putevima “Imamo problem u dijelu Sandžaka, kada su u pitanju državni… »
Ministarka Mihajlović – Neće biti puta Sjenica-Tutin, jer SDP-SDA vlast nije pripremila dokumentaciju na vrijeme!
Sandžak press 16.05.2018
Narodni poslanik Stranke pravde i pomirenja dr. Muamer Zukorlić u Skupštini Srbije govorio na temu seta zakona o saobraćaju. On je istakao da su putevi Novi Pazar-Sjenica i Novi Pazar-Tutin u narodu poznati kao putevi smrti. Dr. Zukorlić kazao da mu… »
Vesti dana »

VIDEO: Neposredno pre upotrebe zvučnog topa policajci užurbano odlaze sa lokacije
Radio 021 pre 1 satjoš 53 povezane

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 4 satijoš 9 povezanih

"Nikad nismo koristili zvučni top" Direktor policije Vasiljević o protestu: 31 priveden, lomili, uništavali traktore, tukli se među sobom
Kurir pre 2 satajoš 26 povezanih