Povezane vesti
Brnabić: Projekti sa Kinom
Danas 16.05.2018
Srbija je lider u regionu Centralne i Istočne Evrope po broju realizovanih i ugovorenih projekata sa Kinom, na bilateralnoj osnovi, kao i kroz mehanizam saradnje Kina-CIEZ, saopšteno je iz Kabineta predsednice Vlade Srbije Ane Brnabić. Prilikom susreta… »
Brnabić: Odnosi Srbije i Kine na najvišoj tački razvoja
N1 Info 16.05.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je u Beogradu, u razgovoru sa delegacijom Stalnog komiteta Svekineskog narodnog kongresa, da su politički odnosi Srbije i Kine dostigli najvišu tačku razvoja u svojoj istoriji kroz visok nivo saradnje u svim oblastima… »
Brnabić: Politički odnosi Srbije i NR Kine na najvišoj tački
Dnevnik 16.05.2018
BEOGRAD: Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić istakla je danas u razgovoru sa delegacijom Stalnog komiteta Svekineskog narodnog kongresa da su politički odnosi dve države dostigli najvišu tačku razvoja u svojoj istoriji kroz visok nivo saradnje u svim… »
Vesti dana »
Paklene vrućine u Srbiji: U kojim gradovima je izmerena najviša temperatura
NIN pre 1 satjoš 36 povezanih
MUP: Pretakanje amonijaka nakon curenja u Guči uspješno izvršeno, evakuirano sedam osoba
RTV Novi Pazar pre 5 satijoš 50 povezanih
Arhiv javnih skupova: U subotu u Beogradu, na skupu pristalica vlasti bilo 32.500 ljudi
Glas Šumadije pre 2 satajoš 21 povezana
Počinje nokaut faza Mundijala - Kanada favorit protiv Južne Afrika (21.00, RTS 1)
RTS pre 2 satajoš 34 povezane




