Povezane vesti

Nije mu prvi prekršaj, ali ovoga puta će morati u zatvor

Nije mu prvi prekršaj, ali ovoga puta će morati u zatvor

Politika 17.05.2018
Kazna za neregistrovanu prikolicu koju mu je policija napisala pre nešto više od godinu dana samo je jedna zbog koje će Bojan Radovanović morati da odleži 40 dana u zatvoru. Kuršumlija – Nakon što mu je policija napisala kaznu jer je prevozio… »
Vozio seno u neregistrovanoj prikolici, pa sad mora u zatvor: Idem na robiju, ali da sa mnom ide i moja stoka (foto)

Vozio seno u neregistrovanoj prikolici, pa sad mora u zatvor: Idem na robiju, ali da sa mnom ide i moja stoka (foto)

Telegraf 17.05.2018
Osuđenik je upravniku zatvora u Prokuplju uputio bizarnu molbu Povezane vesti Najnovije iz kategorije Vesti. Bojan Radovanović (27), meštanin Novog Sela kod Kuršumlije, koji je osuđen na zatvorsku kaznu od 40 dana zatvora zbog vožnje neregistrovane… »
Neobična molba prokupačkom zatvoru: Hoću da na robiju zajedno sa mnom ide i moja stoka!

Neobična molba prokupačkom zatvoru: Hoću da na robiju zajedno sa mnom ide i moja stoka!

Večernje novosti 17.05.2018
Nesvakidašnje pismo Bojana Radovanovića iz okoline Kuršumlije, uoči odlaska na izdržavanja kazne. Predlaže da u zatvorskoj ekonomiji čuva stoku, a da sve proizvode pokloni osuđenicima. POLjOPRIVREDNIK Bojan Radovanović (37), iz Novog Sela nadomak… »

Vesti dana »