Povezane vesti

Dončić odlaže odlazak u NBA?

Dončić odlaže odlazak u NBA?

Sportske.net 17.05.2018
Biće "pokupljen" sa drafta, možda čak i kao prvi pik, ali to ne znači da će se odmah otisnuti "preko bare". Luka Dončić je izjavio da još nije prelomio da li će sledeće sezone igrati u NBA ligi ili u Evropi. "Nisam doneo konačnu odluku… »
Dončić traži podršku: "Volim Beograd, Srbiju, Zvezdu..."

Dončić traži podršku: "Volim Beograd, Srbiju, Zvezdu..."

Sportske.net 17.05.2018
Luka Dončić je jedan od košarkaša koji su najveće zvezde Fajnal fora u Beogradu, evo šta je poručio navijačima. Verovatno najbolji košarkaš Real Madrida ove sezone, Luka Dončić, rekao je danas da se uvek oseća posebno kada dođe u Beograd. On… »
Luka Dončić: Navijam za Zvezdu, podržite me!

Luka Dončić: Navijam za Zvezdu, podržite me!

Mondo 17.05.2018
Mladi košarkaš Reala pred početak Fajnal fora Evrolige u Beogradu jasno poručio od koga očekuje podršku. Luka Dončić je jedan od najvećih evropskih košarkaških talenata, koji je već sada na ivici da postane veliki as. Sa reprezentacijom… »
Dončić: Zvezdaš sam, volim Beograd i očekujem podršku

Dončić: Zvezdaš sam, volim Beograd i očekujem podršku

Sportski žurnal 17.05.2018
Dončić nije mogao da odgovori na pitanje novinara da li u Beogradu igra poslednje dve evroligaške utakmice u dresu Reala. Najbolji košarkaš Real Madrida Luka Dončić kaže da su mu Srbija, Beograd i Crvena zvezda u srcu i da zbog toga očekuje da… »
Dončić: Ne znam idem li u NBA, želim podršku Beograđana

Dončić: Ne znam idem li u NBA, želim podršku Beograđana

N1 Info 17.05.2018
Bek Real Madrida Luka Dončić kaže da još nije siguran hoće li sledeće sezone igrati u NBA ligi. “Ne znam još, o tome ćemo razgovarati kad se sezona završi”, kaže Dončić. Luka je trenutno sa Real Madridom u Beogradu, gde ga čeka fajnal-for… »

Vesti dana »