Povezane vesti
Izvedena prva kragujevačka opera “Didona i Enej”
RTK 17.05.2018
Povodom velikog jubileja, 70 godina od osnivanja, Muzička škola „dr Miloje Milojević“ pripremila je veliki operski projekat Henrija Persela “Didona i Enej”. Opera u kojoj učestvuju profesori i učenici ove škole, premijerno je izvedena sinoć na sceni… »
Kragujevac: Opera "Didona i Enej" na sceni Knjaževsko-srpskog teatra
RTS 17.05.2018
Povodom 70. godišnjice Muzičke školea "Dr Miloje Milojević", na sceni Knjaževsko srpskog teatra u Kragujevcu izvedena je opera Henrija Persla "Didona i Enej" u režiji Tadije Miletića. To je ujedno i prva opera koja je izvedena u tom gradu. U pripremi… »
Vesti dana »
Turski zulum ne zna za granice: Deportovali sve Srbe iz hale, decenijska sramota se nastavlja! (foto)
Hot sport pre 50 minutajoš 38 povezanih
(Uživo) Četvoro Srba među povređenima u Švajcarskoj! Najmanje 40 mrtvih, između 80 i 100 ljudi kritično! Oglasila se i naša ambasada (video, foto)
Kurir pre 15 minutajoš 59 povezanih
Ministarstvo prosvete: Studenti Megatrenda ne mogu da nastave studije na tom univerzitetu
Beta pre 3 satajoš 17 povezanih




