Povezane vesti
Nova afera zbog „Agrokora“ digla buru u Hrvatskoj, zaseda Savet za nacionalnu bezbednost
Sputnik 18.05.2018
Hrvatska predsednica Kolinda Grabar Kitarović saopštila je da je zbog „Agrokora“ i afere Hotmejl zatražila hitan sastanak s premijerom Andrejem Plenkovićem i sazivanje sednice Saveta za nacionalnu bezbednost. Zbog te situacije ona je otkazala i put u… »
Afera mejlovi otišla predaleko: Kolinda kreće u akciju, zatražila hitnu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost!
Kurir 18.05.2018
Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović saopštila je da je, zbog Agrokora i afere sa mejlovima zatražila hitan sastanak s premijerom Andrejem Plenkovićem i sazivanje sednice Saveta za nacionalnu bezbednost. Zbog te situacije ona je otkazala i put u… »
Grabar-Kitarović saziva vrh države zbog Agrokora
Al Jazeera 18.05.2018
Hrvatska predsjednica kreće u političku akciju i zahtijeva održavanje sjednice Vijeća za nacionalnu sigurnost. Zbog Agrokora i "afere Hotmail", koja je rezultirala ostavkom vicepremijerke Martine Dalić, hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović… »
Vesti dana »

"Najveća bezbednosna kriza u Srbiji od početka protesta": Petrov o situaciji na ulicama: "Ovo je najavljeno još u aprilu"
Blic pre 6 minutajoš 46 povezanih

Upravo na blic TV! Kakva je zaista bezbednosna situacija u zemlji: Blic TV prati uživo i najavljena okupljanja protiv blokada
Blic pre 2 satajoš 51 povezana

"Svi traže Bodiroge i Divce, ali malo ih je poput Lazića": Niko bolje od Pešića nije opisao šta je značio Zvezdi
Mondo pre 5 minutajoš 32 povezane