Povezane vesti

Ja sam Luna, nisam Kristina: Đoganijeva osula paljbu po Slobi, a onda joj je on u pabu pomenuo i Kiju i razvod (foto)

Ja sam Luna, nisam Kristina: Đoganijeva osula paljbu po Slobi, a onda joj je on u pabu pomenuo i Kiju i razvod (foto)

Telegraf 18.05.2018
- Niko me u životu nije povredio i ponizio, pogotovo ne javno. On jeste uspeo, ali nisam ja ništa izgubila, nego on - rekla je Luna Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. U " Zadruzi" su puštani snimci situacija iz ovog rijalitija, a… »
Luna htela da sazna od Slobe sve detalje iz hotela kada je sa Kijom slavio godišnjicu braka, a onda je Radanović progovorio…

Luna htela da sazna od Slobe sve detalje iz hotela kada je sa Kijom slavio godišnjicu braka, a onda je Radanović progovorio…

Telegraf 18.05.2018
Evo šta je Sloba ispričao Đoganijevoj Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Luna i Sloba pričali su u pabu, a budući da je pre nekoliko dana Radanović slavio godišnjicu braka sa Kijom u jednom hotelu, Đoganijeva je htela da sazna sve… »
Kija poručila Slobi da će mu roditi troje dece, on joj rekao: "Andro neka ti pravi decu", a onda se oglasio Andrija (foto)

Kija poručila Slobi da će mu roditi troje dece, on joj rekao: "Andro neka ti pravi decu", a onda se oglasio Andrija (foto)

Telegraf 18.05.2018
Andrija je na sebi svojstven način prokomentarisao celu ovu situaciju Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Kija i Sloba imali su u "Zadruzi" još jednu raspravu pred zadrugarima, a tokom razgovora spomenuli su i Kristininog dečka Andriju. Kija… »
Da si pametan, pa da se od obe otkačiš: Fanovi Slobi našli novu devojku, posle ove poruke Radanović se nasmejao (video)

Da si pametan, pa da se od obe otkačiš: Fanovi Slobi našli novu devojku, posle ove poruke Radanović se nasmejao (video)

Telegraf 18.05.2018
Pogledajte šta piše u poruci koju je pročitao Milan Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Tokom današnje emisije radija "Amnezije" stiglo je pismo u kojem su bile poruke Slobinih fanova. Voditelji emisije Milan, Bane i Bora su ih pročitali… »
Ludilo! Kiju i Lunu pogodila ista pesma, kad čujete reči shvatićete zašto je Slobi bilo i te kako neprijatno! (VIDEO)

Ludilo! Kiju i Lunu pogodila ista pesma, kad čujete reči shvatićete zašto je Slobi bilo i te kako neprijatno! (VIDEO)

Telegraf 18.05.2018
Dok su Slobina ljubavnica i žena đuskale uz hit Ane Bekute, Radanović je ležao u svom krevetu i zamišljeno gledao u jednu tačku Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Ovog jutra Veliki šef je obavestio sve zadrugare, na njihovo… »
Kija rekla Slobi da će mu roditi troje dece, on joj odbrusio: "Andro neka ti pravi decu", a tek onda je nastao haos! (VIDEO)

Kija rekla Slobi da će mu roditi troje dece, on joj odbrusio: "Andro neka ti pravi decu", a tek onda je nastao haos! (VIDEO)

Telegraf 18.05.2018
- Taman, Andro tamo neka pravi djecu, ima taman Njegoša... Taman će da ima Crnogorče malo - zaključio je Sloba Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Sloba i Kija započeli su raspravu pred ostalim zadrugarima koja je potrajala više sati, a… »
Nikad mu neću dati razvod, maltretiraću ga, svaka će mu biti samo ljubavnica! Kija šokirala izjavom, Sloba odmah pomenuo…

Nikad mu neću dati razvod, maltretiraću ga, svaka će mu biti samo ljubavnica! Kija šokirala izjavom, Sloba odmah pomenuo…

Telegraf 18.05.2018
- Sutra u Budvu, samo da te ne gledam više, da mi se ne penješ na glavu! - odbrusio je Sloba Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Prošle noći u spavaćoj sobi su se zatekli Sloba Radanović, Kija Kockar, Milan Milošević, Lepi Mića, Bora… »
Zadrugarima puštena Anabelina pesma za buđenje! Evo kako je Luna reagovala, šta je Sloba radio i da li je Kija pevala…

Zadrugarima puštena Anabelina pesma za buđenje! Evo kako je Luna reagovala, šta je Sloba radio i da li je Kija pevala…

Telegraf 18.05.2018
U Beloj kući orilo se ovog prepodneva "U tvojim kolima" Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Zadrugari su se jutros budili uz pesmu "U tvojim kolima", veliki hit koji je Anabela snimila sa Đusom. Luna je spavala u pabu i odmah zaplakala čim… »
Svađa se pretvorila u komediju! Teodora i Miljana se pokačile, Kulićeva uzela "telefon" i zvala Ćazima, stigao joj…

Svađa se pretvorila u komediju! Teodora i Miljana se pokačile, Kulićeva uzela "telefon" i zvala Ćazima, stigao joj…

Telegraf 18.05.2018
Na kraju svađe su svi vrištali od smeha, uključujući i voditeljku Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Teodora Džehverović i Miljana Kulić sinoć su se posvađale, ali svađa ovaj put nije nikoga iznervirala, već je sve slatko nasmejala… »
Luna pobesnela zbog Slobinog i Kijinog snimka kraj bazena, očitala mu lekciju pa poručila: Tako se to radi, muškarčino…

Luna pobesnela zbog Slobinog i Kijinog snimka kraj bazena, očitala mu lekciju pa poručila: Tako se to radi, muškarčino…

Telegraf 18.05.2018
- Ja tebi nikada nisam radila iza leđa neke stvari, nikada! To je velika razlika, Slobo! - vikala je Luna Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Zadrugarima je tokom prethodne noći pušten snimak na kojem Kija kraj bazena pita Slobu da li bi… »
Sad možeš da se vratiš svojoj ženi, sram te bilo! Luna i Sloba se užasno posvađali, ona prenela stvari u Pab, pa grcala u…

Sad možeš da se vratiš svojoj ženi, sram te bilo! Luna i Sloba se užasno posvađali, ona prenela stvari u Pab, pa grcala u…

Telegraf 18.05.2018
- Sram te bilo! Uništio si me! Kako ti barem malo nije žao što si mi ovo uradio? - urlala je Luna na Slobu Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Nakon što su prošle noći zadrugari odgledali video-snimke i situacije u kojima su se našli… »
Od deteta je napravila... Saša Vidić opleo po Anabeli, otkrio ko mu je favorit u Zadruzi, a Kiju je posebno prokomentarisao…

Od deteta je napravila... Saša Vidić opleo po Anabeli, otkrio ko mu je favorit u Zadruzi, a Kiju je posebno prokomentarisao…

Telegraf 18.05.2018
- Žao mi je male Lune koja sluša ženu koja iza sebe nema sjajne brakove i nema sjajnu karijeru - kaže Vidić bez dlake na jeziku Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Kreator Saša Vidić pomno prati najgledaniji rijaliti Zadruga pa je tako… »

Vesti dana »