Povezane vesti

Voždovčani pred zvezdu: Potrudićemo se da uveličamo događaj

Voždovčani pred zvezdu: Potrudićemo se da uveličamo događaj

Hot sport 18.05.2018
Fudbaleri Voždovca u poslednjem kolu Super lige gostuju Crvenoj zvezdi, novom šampionu države. Očekivanja pred meč su izneli šef struke Miloš Veselinović i defanzivac Marko Gajić. – Za nas je sezona bila izuzetno uspešna. Pored rezultata koje… »
Milojević o Mrkeli: Čovek je 24 sata u fudbalu

Milojević o Mrkeli: Čovek je 24 sata u fudbalu

Mondo 18.05.2018
"On je taj koji dolazi do informacija o svim igračima i maksimalno me rasterećuje. Prelazni rok je živa stvar. Neću ni 11. juna znati da kažem ko će otići, a ko doći", rekao je trener Crvene zvezde o saradniku sa kojim je zajedno došao. Pehar… »
Milojević: Voleo bih da svi ostanu, ali...

Milojević: Voleo bih da svi ostanu, ali...

Večernje novosti 18.05.2018
Videli ste kakva je situacija sa Kangom i Boaćijem... Koga nema, bez njega se može. Imamo planove, ali je to daleko od realnosti i ostvarenog cilja – rekao je trener Zvezde. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da želi da njegovi fudbaleri… »
Milojević: Ne zanima me da li smo povlašćeni u Ligi šampiona!

Milojević: Ne zanima me da li smo povlašćeni u Ligi šampiona!

Mozzart sport 18.05.2018
Strateg crveno-belih nije previše zainterosovan za stanje svog tima u predstojećim kvalifikacijama, ali je bio prilično jasan kada su u pitanju konture tima za narednu sezonu. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević smatra da je njegova ekipa apsolutno… »
Kovačević, Milovanović, Milijaš, Luković - Milijaš

Kovačević, Milovanović, Milijaš, Luković - Milijaš

Mondo 18.05.2018
Drugi put lično, kao kapiten, a šesti put u crveno-belom dresu, legendarni kapiten Crvene zvezde Nenad Milijaš radovaće se podizanju pehara. Foto: MN Press Fudbaleri Crvene zvezde proslaviće u subotu u 19 časova 28. titulu prvaka zajedno sa… »
Veselinović pred utakmicu protiv Zvezde: Potrudićemo se da uveličamo sportski događaj

Veselinović pred utakmicu protiv Zvezde: Potrudićemo se da uveličamo sportski događaj

Večernje novosti 18.05.2018
Ovo biti još jedna sjajna šansa da se predstavimo našoj sportskoj javnosti u što boljem svetlu. S nestrpljenjem čekamo jer ne igra se svaki dan pred tolikim brojem navijača – rekao je trener Voždovca. Trener fudbalskog kluba Voždovac Miloš… »

Vesti dana »