Povezane vesti
Bosanka u borbi za mis amerike: Roditelji su joj izbegli tokom rata iz bih, a njena lepota će vas očarati! (video, foto)
Kurir 18.05.2018
Titulu najljepše devojke američke savezne države Idaho nedavno je ponela dvadesetednogodišnja Tea Draganović (31) , čiji su roditelji poreklom iz mesta Donja Ljubija, nadomak Prijedora. Ona je pobedila na takmičenju za mis Idaha 2018.godine i… »
Izaberite sanduče: Dobićete pismo koje otkriva pravu istinu o vašem životu! (test)
Kurir 18.05.2018
Možda ste skeptični po pitanju ovakvih testova ličnosti, ali dok ne probate da rešite jedan od njih, nećete moći ni da se uverite u to da li, i koliko istine ima u njima. Sandučići! pic.twitter.com/sBtv584LuD — Drustvene mreze (@drustvenidrug) May 18… »
Vesti dana »
Pobednik 70. Evrovizije je BUGARSKA! SRBIJA ZAVRŠILA NA 17. MESTU! Izrael IZVIŽDAN!
Svet & Skandal pre 18 minutajoš 2 povezane
"Primio je tetanus, mladež mu je...": Đanijeva žena se oglasila nakon incidenta na svadbi: "Zna tog čoveka dugo"
Nova pre 53 minutajoš 2 povezane




