Povezane vesti

Laso: "Hteo sam da ubijem Željka"

Laso: "Hteo sam da ubijem Željka"

Sportske.net 19.05.2018
Trener Reala je ispričao zanimljivo anegdotu posle plasmana njegove ekipe u finale Evrolige. Trener košarkaša Real Madrida Pablo Laso rekao je danas da je njegova ekipa do finala Evrolige došla pre svega zahvaljujući što ima veliki timski duh i… »
Obradović: Spremamo se od početka sezone za ovo

Obradović: Spremamo se od početka sezone za ovo

Hot sport 19.05.2018
Trener košarkaša Fenerbahčea Željko Obradović rekao je danas da se njegova ekipa od početka sezone pripremala da dodje do fajnal-fora Evrolige, kao i da se u finalu protiv Real Madrida ne sme koncentrisati na samo jednu stvar, jer je to „kompletan… »
Laso i duhovita anegdota: Tog dana sam hteo da ‘ubijem’ Obradovića…

Laso i duhovita anegdota: Tog dana sam hteo da ‘ubijem’ Obradovića…

Hot sport 19.05.2018
Trener košarkaša Real Madrida Pablo Laso rekao je danas da je njegova ekipa do finala Evrolige došla pre svega zahvaljujući što ima veliki timski duh i poseduje veliko srce. – Kada kažete da igrate velikim srcem, ne mislite samo na jednu utakmicu… »
Pablo Laso: Hteo sam da 'ubijem' Željka!

Pablo Laso: Hteo sam da 'ubijem' Željka!

Mondo 19.05.2018
Trener Reala otkrio zanimljivu anegdotu iz dana kada je igrao pod vođstvom najtrofejnijeg stručnjaka Evrope. Kao i u polufinalu Evrolige, trener Fenerbahčea Željko Obradović imaće za rivala svog bivšeg učenika, Pabla Lasa. Šef struke "kraljevskog… »
Laso: Malo ko je verovao u nas, ali mi jesmo

Laso: Malo ko je verovao u nas, ali mi jesmo

Mondo 19.05.2018
Trener Reala kaže da je tim cele sezone imao mnogo problema, ali da se uprkos nedaćama i sumnjama nije predao. Foto: MN Press Real Madrid ostvario je veliku pobedu, pošto je u polufinalu završnog turnira u Beogradu savladao CSKA (92:83) i izborio meč… »
Real nadigrao CSKA, sa Fenerbahčeom za titulu u Beogradu

Real nadigrao CSKA, sa Fenerbahčeom za titulu u Beogradu

Vesti online 19.05.2018
Košarkaši Real Madrida savladali su moskovski CSKA 92:83 (20:30, 27:16, 16:10, 29:27) i u finalu Evrolige u Beogradu boriće se za trofej protiv Fenerbahčea. Devetostruki šampion Evrope i najtrofejniji klub na Starom kontinentu nadigrao je… »
Laso: "Malo ko je verovao u nas. Sada želim i treću pobedu u Beogradu"

Laso: "Malo ko je verovao u nas. Sada želim i treću pobedu u Beogradu"

Sportske.net 19.05.2018
Laso vezao pobede u Beogradu, gradu košarke, a sada se nada i trećoj u nizu. Otkrio kakav je Kuzmanovićev status. Trener Reala Pablo Laso bio je jako ponosan na svoj tim i igrače koji su večeras pobedili CSKA i plasirali se u finale Evrolige. Ovo je… »
Dimitris Itudis: Druga četvrtina nas je mnogo koštala, Real zaslužio pobedu

Dimitris Itudis: Druga četvrtina nas je mnogo koštala, Real zaslužio pobedu

Hot sport 19.05.2018
Trener moskovskog CSKA Dimitris Itudis je na konferenciji za medije posle utakmice istakao da je Real večeras bio bolji tim i da je sasvim zasluženo prošao u finale. Grčki stučnjak na klupi „armejaca“ konstatovao je da njegov tim nije uspeo da se… »
Pablo Laso: Malo ko je verovao u nas posle silnih povreda, nadam se i trećoj pobedi u Beogradu

Pablo Laso: Malo ko je verovao u nas posle silnih povreda, nadam se i trećoj pobedi u Beogradu

Hot sport 19.05.2018
Trener Real Madrida Pablo Laso je posle utakmice istakao da je ponosan na svoje igrače, koji su uprkos svim poteškoćama tokom sezone dogurali do finala Evrolige i to pobedom nad ekipom CSKA Moskve. Španski stručnjak svestan je koliko je taško… »
Dončić: Ključ bio zaustaviti Ćaća, Ljulj najbolji

Dončić: Ključ bio zaustaviti Ćaća, Ljulj najbolji

N1 Info 19.05.2018
Plejmejker madridskog Reala i po nekima prvi pik sa NBA drafta 2018. godine Luka Dončić igrao je odlično i u polufinalnom meču završnog turnira Evrolige, u kojem je Real savladao moskovski CSKA i plasirao se u finale gde će igrati protiv turskog… »
Kraj: CSKA-Real Madrid 83:92

Kraj: CSKA-Real Madrid 83:92

Večernje novosti 18.05.2018
Drugi polufinalni meč završnog turnira Evrolige pripao je španskom klubu. Za titulu sa Fenerbahčeom. Za titulu najboljeg evropskog kluba boriće se Fenerbahče i Real Madrid! Španski tim je u drugom polufinalu napravio iznenađenje i savladao CSKA -… »
Real neočekivano lako savladao CSKA: Ljulj i Dončić razoružali "armiju"

Real neočekivano lako savladao CSKA: Ljulj i Dončić razoružali "armiju"

Večernje novosti 18.05.2018
U drugom polufinalnom meču završnog turnira Evrolige Madriđani savladali Moskovljane i zakazali okršaj sa Fenerbahčeom u meču za trofej. DA li će Željko Obradović stići pre do svoje desete krune ili “kraljevi” do desete u klupskoj istoriji… »

Vesti dana »