Povezane vesti
Šabić: Ministarstvo odbrane dezinformiše javnost
Radio 021 19.05.2018
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić ocenio je danas da Ministarstvo odbrane, povodom njegove zabrane obrade podataka iz privatnih info-komunikacionih uređaja bez naloga suda, pokušava da dezinformiše… »
Poverenik: Dezinformacije Ministarstva odbrane
Danas 19.05.2018
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti ocenjuje da je jučerašnje saopštenje Ministarstva odbrane, povodom zabrane Ministarstvu da obrađuje podataka iz privatnih info-komunikacionih uređaja bez naloga suda, potpuno… »
Šabić: Dezinformacije Ministarstva odbrane
N1 Info 19.05.2018
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić ocenjuje da je jučerašnje saopštenje Ministarstva odbrane, povodom zabrane Ministarstvu da obrađuje podataka iz privatnih info-komunikacionih uređaja bez naloga suda… »
Vesti dana »
Rasprava o setu izbornih zakona u Skupštini završena za danas, različiti stavovi vlasti i opozicije o ključnim izmenama
Insajder pre 18 minutajoš 43 povezane
Nvidia čipovi i Boeing avioni - berza prati Trumpov susret sa Xijem
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 48 povezanih
Boj Džordž nakon ispadanja sa Evrovizije: Tužan sam, ali iskustvo je bilo fantastično
N1 Info pre 3 satajoš 72 povezane
'Nismo zadovoljni', kaže ministarka energetike Srbije o novoj ponudi MOL-a
BBC News pre 4 satijoš 26 povezanih




