Povezane vesti

Francuski reditelj Lik Beson optužen za silovanje

Francuski reditelj Lik Beson optužen za silovanje

Dnevnik 20.05.2018
PARIZ: Poznatog francuskog reditelja Lika Besona (59) neimenovana glumica optužila je za silovanje, a te tvrdnje je čuveni sineasta odbacio kao izmišljotine. Policija u Francuskoj ispituje navode glumice koje je iznela u pariskoj policijskoj stanici u… »
"Sipao mi je nešto u čaj, a onda me je silovao": Glumica optužila čuvenog reditelja Lika Besona

"Sipao mi je nešto u čaj, a onda me je silovao": Glumica optužila čuvenog reditelja Lika Besona

Blic 20.05.2018
Francuskog reditelja i producenta Lika Besona jedna glumica je tužila za silovanje zbog čega je otvorena istraga, saznaje se od sudskog i izvora bliskog istrazi. Beson je odbacio te optužbe. Francuski radio Evropa 1 je prvi preneo optužbe, a glumica… »
Čuveni reditelj optužen za silovanje: Devojka (27) otišla u policijsku stanicu i prijavila da ju je napastvovao u hotelu

Čuveni reditelj optužen za silovanje: Devojka (27) otišla u policijsku stanicu i prijavila da ju je napastvovao u hotelu

Kurir 20.05.2018
Francuskog reditelja i producenta Lika Besona jedna glumica tužila je za silovanje i otvorena je istraga, saznaje se od sudskog i izvora bliskog istrazi. Beson je odbacio te optužbe. Lik Beson kategorički opovrgava te lažne optužbe", reagovao je… »
Reditelj Lik Beson optužen za silovanje

Reditelj Lik Beson optužen za silovanje

Radio 021 20.05.2018
Francuskog reditelja i producenta Lika Besona jedna glumica tužila je za silovanje i otvorena je istraga, saznaje se od sudskog i izvora bliskog istrazi. Beson je odbacio te optužbe. "Lik Beson kategorički opovrgava te lažne optužbe", reagovao je… »

Vesti dana »