Povezane vesti
Raste broj žrtava napada na sirijski aerodrom
Večernje novosti 20.05.2018
Broj poginulih boraca u nizu eksplozija na sirijskom vojnom aerodromu povećan je na najmanje 28. Broj poginulih boraca u nizu eksplozija na sirijskom vojnom aerodromu povećan je na najmanje 28, saopštila je Sirijska opservatorija za ljudska prava. U… »
Džihadisti Islamske države evakuišu se iz Damaska
N1 Info 20.05.2018
Ekstremisti Islamske države, okruženi sirijskim vladinim snagama u svom poslednjem džepu u južnom delu Damaska, počeli su evakuaciju u pravcu pustinje, saopštila je Sirijska opservatorija za ljudska prava. "Šest autobusa ušlo je noćas u zone pod… »
Prve evakuacije ekstremista Islamske države iz južnog dela Damaska
Novi magazin 20.05.2018
Ekstremisti Islamske države, okruženi sirijskim vladinim snagama u njihovom poslednjem džepu u južnom delu Damaska, počeli su evakuaciju danas u pravcu pustinje, saopštila je Sirijska opservatorija za ljudska prava. "Šest autobusa ušlo je noćas u zone… »
Opservatorija: Džihadisti evakuisani iz poslednje enklave kod Damaska
RTS 20.05.2018
Grupa boraca Islamske države evakuisana je danas iz poslednje enklave pod kontrolom pobunjenika u blizini Damaska, čime će biti povraćena državna kontrola nad tom oblašću, saopštila je sirijska Opservatorija za ljudska prava sa sedištem u Londonu… »
Vesti dana »
Sindikati Nova.rs, Radara, N1 i Forbes: Nećemo prihvatiti da novinarstvo bude bilo čiji plen
Beta pre 2 satajoš 33 povezane
Šok i emotivan oproštaj: Nikola Kalinić završio igračku karijeru i odmah ušao u stručni štab Zvezde!
Dnevnik pre 1 satjoš 30 povezanih
Netanjahu pristao na radne grupe za Gazu, rastu tenzije sa Iranom
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 32 povezane






