Povezane vesti

Stefanović: Snage bezbednosti prva kategorija koja će po povoljnijim uslovima kupovati stanove

Stefanović: Snage bezbednosti prva kategorija koja će po povoljnijim uslovima kupovati stanove

Večernje novosti 21.05.2018
"Mislim da je cena (kvadrata za stanove) prihvatljiva. Trudićemo se naravno da kroz javni poziv i obezbeđenje povoljnih bankarskih uslova omogućimo da to ne bude preveliko opterećenje za njih i njihove pordice", rekao je Stefanović. Ministar… »
"Baš me briga šta će koji ambasador da mi kaže"

"Baš me briga šta će koji ambasador da mi kaže"

Mondo 21.05.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović i šef poslanika Dveri Boško Obradović polemisali su danas o "srpskim snagama bezbednosti" i ko sluša ambasadore u Srbiji. Foto: Tanjug/Sava Radovanović Tokom rasprave u parlamentu o amandmanima na… »
Obradović: Zašto Vlada izbegava da napiše “srpskih snaga bezbednosti”

Obradović: Zašto Vlada izbegava da napiše “srpskih snaga bezbednosti”

Danas 21.05.2018
Skupština Srbije počela raspravu o 600 amandmana na Zakon o jevtinim stanovima za snage bezbednosti “Gradiće se dovoljno za sve i svi pripadanici snaga bezbednosti koji konkurišu dobiće stan po prihvatljivih 500 evra po kvadratu. Stavili smo… »
Stefanović: Biće dovoljno stanova za pripadnike sistema bezbednosti

Stefanović: Biće dovoljno stanova za pripadnike sistema bezbednosti

Politika 21.05.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da će Vlada Srbije raspisati javni poziv i odabrati najpovoljniju banku za kreditiranje stanova po subvencionisam cenama za pripadnike snaga bezbednosti. „Mi ćemo uputiti javni poziv… »
Policajci i vojnici će prvi moći da konkurišu za jeftine državne stanove

Policajci i vojnici će prvi moći da konkurišu za jeftine državne stanove

Radio 021 21.05.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović kaže da je zbog specifičnosti posla vojnika i policajaca odlučeno da su oni prvi koji dobijaju povoljne stanove. On je tokom rasprave u parlamentu rekao da će, kada taj projekat zaživi, i ljudi iz… »
Poslanici o izgradnji stanova, podneto 600 amandmana

Poslanici o izgradnji stanova, podneto 600 amandmana

N1 Info 21.05.2018
Poslanici Skupštine Srbije počeli su razmatranje u pojedinostima Predloga zakona o posebnim uslovima za realizaciju projekta izgradnje stanova za pripadnike snaga bezbednosti, koji predviđa da ih se u prvoj fazi izgradi 1578 u Beogradu, Novom Sad… »
Danas radno u skupštini: Počela rasprava o amandmanima na Predlog zakona o izgradnji jeftinih stanova

Danas radno u skupštini: Počela rasprava o amandmanima na Predlog zakona o izgradnji jeftinih stanova

Kurir 21.05.2018
BEOGRAD - Skupština je počela danas raspravu o amandmanima na Predlog zakona o posebnim uslovima za izgradnju stanova u nekoliko gradova Srbije za pripadnike snaga bezbednosti. Na taj predlog zakona podneto je 619 amandmana, medju kojima su i gotovo… »
Više od 600 amandmana na zakon o jeftinim stanovima

Više od 600 amandmana na zakon o jeftinim stanovima

RTV 21.05.2018
BEOGRAD - Skupština Srbije počela je danas raspravu o amandmanima na Predlog zakona o posebnim uslovima za izgradnju stanova u više gradova za pripadnike snaga bezbednosti. Na taj Predlog zakona podneto je 619 amandmana, od kojih su nadležni odbor i… »

Vesti dana »