Povezane vesti
Posle Talina, Estoncima besplatan javni prevoz i u drugim gradovima
RTS 21.05.2018
Glavni grad Estonije, Talin, može se pohvaliti petogodišnjim besplatnim prevozom za sve građane, grad zbog toga nema gubitaka, a Vlada planira da ove godine uvede besplatan javni prevoz u svim estonskim gradovima, prenosi hrvatski „Indeks“. Posle… »
Prva država s besplatnim javnim prevozom za sve
Dnevnik 21.05.2018
Estonija će, barem tako najavljuju njihove vlasti, postati prva država na svetu s besplatnim javnim prevozom za sve građane koji imaju uredno prijavljeno prebivalište u toj državi. Ovaj predlog dolazi nakon što je uspešno sproveden projekat… »
Vesti dana »
![Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji](https://nstatic.net/985/38953985cctadz.jpg)
Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
![Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu](https://nstatic.net/495/38954495ockpzf.jpg)
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 1 satjoš 2 povezane
![Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale](https://nstatic.net/665/38953665juozlo.jpg)
Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale
Danas pre 6 satijoš 1 povezana