Povezane vesti
Dodik: Erdogan poručio da iz Bosne neće otići - a ko ih je zvao?!
Vesti online 22.05.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je BiH u "permanentnoj krizi sistema odlučivanja i nadležnosti", kao i da su problemi sa migrantima koje je Evropa rešila pre nekoliko godina, sada zadesili BiH. On je gostujući sinoć na RTRS… »
"Erdoganove poruke u Sarajevu jasan znak dobrodošlice migrantima u BIH - na teritoriji RS neće biti nijednog prihvatnog…
BK TV 22.05.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je večeras da je BiH u "permanentnoj krizi sistema odlučivanja i nadležnosti", kao i da su problemi sa migrantima koje je Evropa rešila pre nekoliko godina, sada zadesili BiH. On je gostujući na RTRS… »
Sultan na Baščaršiji
Vesti online 22.05.2018
Više od 15.000 Turaka iz Evrope, najviše iz Nemačke, Austrije i Holandije, slilo se u nedelju u Sarajevo posle poziva turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da prisustvuju njegovom predizbornom skupu uoči predsedničkih izbora zakazanih za 24. jun u… »
Dodik: Neće biti prihvatnih centara za migrante na teritoriji RS
Večernje novosti 21.05.2018
Predsednik RS cenio da su poruke lidera SDA Bakira Izetbegovića na skupu turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana u Sarajevu, "jasan su znak dobrodošlice izbeglicama sa Bliskog istoka" Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je večeras da je… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 18 minutajoš 1 povezana

Žair Bolsonaro osuđen za pokušaj državnog udara! Bivšem predsedniku Brazila preti zatvorska kazna do 40 godina
Blic pre 4 satijoš 6 povezanih