Povezane vesti
Palestinci od Haga traže istragu o zločinima Izraela
N1 Info 22.05.2018
Palestinski ministar spoljnih poslova Riad Malki zatražio je u Međunarodnom krivičnom sudu (MKS) u Hagu da otvori " momentalnu istragu navodnih zločina Izraela počinjenih protiv palestinskog naroda". On je to označio "istorijskim korakom" ka pravdi u… »
Palestinci traže od suda u Hagu hitnu istragu navodnih izraelskih zločina
Novi magazin 22.05.2018
Palestinski ministar spoljnih poslova Riad Malki zatražio je danas u Međunarodnom krivičnom sudu (MKS) u Hagu da otvori " momentalnu istragu navodnih zločina Izraela počinjenih protiv palestinskog naroda". On je to označio "istorijskim korakom" ka pravdi… »
Palestinci podneli tužbu protiv Izraela
RTS 22.05.2018
U Međunarodnom krivičnom sudu (MKS) u Hagu palestinski ministar spoljnih poslova Rijad Malki podneo je tužbu protiv Izraela zbog zločina nad Palestincima, a Izrael je takav korak označio kao ciničan. Palestinci su zatražili od MKS hitnu istragu, dok je… »
Vesti dana »
Hamnei poručio da će 'Ormuski moreuz ostati zatvoren', Amerika već potrošila više od 11 milijardi dolara
BBC News pre 41 minutajoš 25 povezanih
Kosponzorisanje rezolucije o agresiji Irana može nanijeti štetu BiH, smatra Željko Komšić
Slobodna Evropa pre 11 minutajoš 66 povezanih
(BLOG) Šta je poručio vrhovni vođa Irana u prvom obraćanju naciji dok Izrael tvrdi da je pogodio kompleks za razvoj nuklearnog oružja
N1 Info pre 1 satjoš 49 povezanih





