Povezane vesti
Bolivudska utopija na srpski način
Politika 22.05.2018
Prvi mjuzikl u Narodnom pozorištu, po tekstu i u režiji Maje Pelević, govori o boljoj budućnosti koja nam se svima obećava, a nikako da dođe. „Bolivud” indijska filmska industrija koja godišnje iznedri više od hiljadu filmskih ostvarenja stiže i u… »
Premijera prvog mjuzikla u Narodnom pozorištu: Bajkovita utopija Bolivuda sa raspevanom Jelenom Đokić
Kurir 22.05.2018
Mjuzikl "Bolivud" po tekstu i u režiji Maje Pelević biće premijerno izveden 25. maja na sceni "Raša Plaović" Narodnog pozorišta u Beogradu, najavljeno je danas na konferenciji za novinare. Direktor Drame Narodnog pozorišta Željko Hubač istakao je da je… »
Vesti dana »
Vođa Irana: Ormuski moreuz ostaje zatvoren, Trump umanjuje značaj cene nafte
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 30 povezanih
"Zakon je usvojen, sutradan je ubijen" Bivša sudija o ubistvu Zorana Đinđića i Zemunskom klanu: "Bili su skoro jači od države" (video)
Blic pre 8 minutajoš 27 povezanih
"EU godinama ucenjuje Srbe" Zaharova: Kosovo i Metohija je neodvojivi deo Srbije
Blic pre 1 satjoš 67 povezanih




